امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127020
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گودرز کریمی‌فر مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان امروز در مراسم نکوداشت کاظم ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گودرز کریمی‌فر مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان امروز در مراسم نکوداشت کاظم صفرزاده معلم فداکار لرستان و دانش‌آموزان زنده‌یاد امین قوچی، امین رحیمی و وحید سپهوند که در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; برگزار شد، در سخنانی، اظهار داشت: اگر چه مرحوم صفرزاده در بین فرهنگیان نیست، اما ایثار و فداکاری‌های او یادش را پایدار کرده است.

وی ادامه داد: این معلم با روح بلند خود ایثار و فداکاری در مکتب انسانی را یاد داد و با مرگ خود انسانیت را زنده کرد و از عمق جان برای نجات دانش‌آموزان خود ایثارگری خود را نشان داد.

کریمی‌فر افزود: در آموزش و پرورش به دنبال تربیت معلمانی هستیم که شاگردنگر هستند و این معلم فداکار مصداق آن بود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان، یادآور شد: این معلم شرایط حماسی خلق کرد و باید بپذیریم معلم سرچشمه خوبی‌ها و زاییده مهربانی‌ها و عاطفه‌هاست و با سخن، سکوت و ایثار خود می‌تواند درس خودباوری و خداباوری را نهادینه کند.

وی تصریح کرد: مرحوم صفرزاده وظیفه‌شناس، صمیمی و مهربان بود و به خاطر عاطفی بودن و بعد وظیفه‌شناسی خود، این حادثه را پذیرفت و در حال حاضر او در عین مقبولیت در بین دانش‌آموزان محبوب است.

کریمی‌فر خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش لرستان با 307 هزار دانش‌آموز و 30 هزار پرسنل، خود را مصیبت‌زده و داغدا می‌داند و معتقدیم هرگاه کار باورمند و خیری انجام می‌شود، آن فرد دارای هدف، تعصب و احساس مسئولیت است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها