امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127021
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم لرستان در مجلس شورای اسلامی امروز در مراسم نکوداشت ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم لرستان در مجلس شورای اسلامی امروز در مراسم نکوداشت کاظم صفرزاده معلم فداکار لرستانی و دانش‌آموزان زنده‌یاد امین قوچی، امین رحیمی و وحید سپهوند که امروز در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; برگزار شد در سخنانی، اظهار داشت: واقعاً اقدام مرحوم صفرزاده مصداق بارز فداکاری است و انسان هنگامی که چنین حرکاتی را می‌بیند خوشحال می‌شود در جامعه اسلامی‌مان و در دنیای شرق هنوز پیوند وفا، محبت و کمک به هم‌نوع زنده است.

آقامحمدی افزود: در کشورهای اسلامی دین و مکتب ما می‌بینیم معلمی که درسش را داده و مسئولیتی ندارد، اما وقتی حادثه برای دانش‌آموزش‌اش پیش می‌آید احساس مسئولیت او را آرام نگذاشته و با ماشین شخصی خود در یک هوای بارانی با دانش‌آموزان دیگر با حس نوع‌دوستی و پرورده شدن در فرهنگ اسلامی او را همراهی می‌کنند و جان خود را در این راه فدا می‌کند.

نماینده مردم لرستان در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: نباید این فقط یاد کردن باشد، بلکه خودمان هم باید این چنین بوده و به عنوان یک درس، آن را توشه زندگی خود قرار دهیم و به آن عمل کنیم، چرا که پاداش کار نیک، کار نیک را افزون می‌کند.

وی تصریح کرد: از استاندار لرستان به خاطر اینکه یابنده پیکر مرحوم صفرزاده را تشویق کردند تشکر می‌کنم و از لحاظ مادی باید خانواده این معلم فداکار را پشتیبانی کرده و آن‌ها را تنها نگذاریم و مسئولین آموزش و پرورش و سایر دستگاه‌ها نیز باید این خانواده‌ها را تنها نگذارند و آموزش و پرورش باید توجه ویژه‌ای به این خانواده‌ها داشته باشد.

آقامحمدی ضمن گلایه از برخی از دستگاه‌های مربوط، خاطرنشان کرد: اگر قبل از حادثه توجه کنیم این مسائل کمتر به وجود می‌آید و واقعا باید طوری نباشد که تجلیل از کار نیک باعث شود کم‌کاری دیگران مورد فراموشی قرار گیرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها