امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127039
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
حسن علایی، مدیر مؤسسه انتشاراتی روایت فتح در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه ...

حسن علایی، مدیر مؤسسه انتشاراتی روایت فتح در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه سیاست‌های این مؤسسه برای انتقال فرهنگ و مفاهیم هشت سال دفاع مقدس به نسل چهارم انقلاب چیست، بیان داشت:  همه همت ما در «روایت فتح»، باید در جهت انتقال مفاهیم و ارزش‌های دفاع مقدس به نسل چهارم باشد. نسل‌ها هر چه قدر از دوران دفاع مقدس فاصله می‌گیرند کار برای آنها دشوار‌تر می شود. به همین منظور باید متناسب با حال و هوای نسل چهارم سیاست‌های انتشاراتی، هم در بُعد فرم و قالب، تغییرات رو به  جلویی تجربه کند که در حال حاضر مؤسسه در این مسیر گام بر می‌دارد.

مدیر مؤسسه انتشاراتی روایت فتح در پاسخ به این پرسش که برنامه ها آینده شما برای نشر ساقی چیست، افزود: سیاست نشر ساقی در تولید کتاب‌های تخصصی در آینده مبتنی بر تألیف است. یعنی در کنار ترجمه کتاب‌های مطرح سینمایی برای مخاطبان خاص قصد داریم که کتاب‌هایی نیز تألیف کنیم. نتیجه تعاملات و تفکرات صاحب نظران عرصه سینما در کشور خودمان است. یعنی ما به این باور رسیده‌ایم که دانش سینما نیز می‌تواند براساس معیارهای اسلامی‌ _ ایرانی، بومی باشد.

وی در پاسخ به پرسشی دیگر که با توجه به هفته کتاب و کتابخوانی آخرین کتابی که از آثار  روایت فتح و ساقی خوانده‌اید و آن را به مخاطبان پیشنهاد می‌دهید چیست، گفت: جدید‌ترین کتابی که از روایت خوانده‌ام، کتاب «نیمه پنهان شهید تجلایی» است که پیشنهاد می‌کنم، مخاطبان عزیز مطالعه این کتاب دلنشین را غنیمت بشمارند و از حلاوت آن لذت ببرند. این کتاب مالامال از عشق پاک و دینی است که خواننده حتماً از خواندن آن لذت خواهد برد، همچنین درباره نشر ساقی هم پیشنهاد می‌کنم که خوانندگان عزیز کتاب «سینمای دفاع مقدس نگاهی از برون» را مورد مطالعه قرار دهند.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها