امروز : دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 20
۱۸:۱۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127061
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برنامه تلویزیونی «سفر بخیر» چهارشنبه میزبان دکتر شجاعی رئیس پزشکی قانونی تهران ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برنامه تلویزیونی «سفر بخیر» چهارشنبه میزبان دکتر شجاعی رئیس پزشکی قانونی تهران است.

سوانح جاده‌ای یک پدیده اجتماعی در کشور ماست که نیاز به شناسایی ابعاد زیربنایی تر آن از قبیل مسائل فرهنگی، روانی، جامعه شناختی، تبلیغاتی، قضایی، پزشکی و نقش و جایگاه پلیس علاوه بر نارسایی های ناشی از فناوری از جمله کیفیت راه ها و خیابان ها، کیفیت ساخت اتومبیل ها و... دارد. به طور قطع آمار معلولان و مصدومان ناشی از حوادث رانندگی و جاده ای 10 تا 15 برابر میزان تلفات ناشی از آن است که عواقب جبران ناپذیر آن همچون بی سرپرستی، مسائل و مشکلات روحی و روانی، هزینه های هنگفت درمانی و نیز مسائل جزایی و قضایی است.

«سفر بخیر» کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی ایوب جمشیدی و اجرای شاهین جمشیدی است که به فرهنگسازی و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، ترویج فرهنگ ترافیک و... از این شبکه پخش می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار