امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۱۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127062
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 74
«محمدجعفر خسروی» با اعلام این خبر در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: با توجه به رسالت و هدف گروه برنامه ...

«محمدجعفر خسروی» با اعلام این خبر در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: با توجه به رسالت و هدف گروه برنامه ساز این برنامه که ترویج سبک زندگی ایرانی- اسلامی است، امشب میزبان خانم معصومه آباد (نویسنده کتاب «من زنده‌ام») به همراه همسر و فرزندانشان در برنامه هستیم تا به مناسبت هفته کتابخوانی درخصوص نگارش کتاب خود و نقش و حضور خانواده در موفقیتشان، مطالبی را بیان کنند.

خسروی تأکید کرد: کتاب «من زنده ام» خاطرات اسارت دوران اسارت همین نویسنده موفق است که خودش قلم به دست گرفته و بسیار زیبا و هنرمندانه، خاطراتش را ثبت کرده است. نگارش این کتاب به صورتی است که وقتی شروع به خواندن آن می کنیم، کشش و جذبه‌ای عجیب، خواننده را وادار می کند به ادامه خواندن کتاب ادامه دهد.

تهیه کننده و مجری این مجله شبانگاهی خاطرنشان کرد: در بخش خانوادگی برنامه هم میزبان خانواده ای تعزیه خوان هستیم که پدر خانواده و پسرانش و نوه اش همگی به حرفه و هنرتعزیه خوانی مشغولند. رضا حیدری (پدر خانواده) به همراه عباس، حمیدرضا و مجتبی (پسرانشان) و محمدتقی حیدری (نوه) با یکدیگر در استودیوی برنامه حاضر می شوند تا پیرامون انتقال این هنرو  حرفه بصورت نسل در نسل در خانواده شان مطالبی را عنوان کنند.

«زنده باد زندگی» کاری از گروه خانواده شبکه دو سیماست که محمدجعفر خسروی تهیه کنندگی و اجرای آن را به عهده دارد. این برنامه از یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 23:45 به مدت 120 دقیقه به روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار