امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۷:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127065
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی فرصتی برای  دستیابی  به کتاب‌ها و دانشنامه های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی فرصتی برای  دستیابی  به کتاب‌ها و دانشنامه های مرجع  به زبان اصلی در حوزه‌های گوناگون فراهم آورده که برخی از آنها به نسبت کتاب‌های داخلی قیمت‌های  متفاوتی دارند. چنانچه در  زمینه  کتاب‌های مرجع،  امسال  مجموعه ای 82 جلدی  عرضه شده که گران‌ترین کتاب نمایشگاه است.

مجموعه  ASTM STANDARDS  که توسط یکی از بزرگ‌ترین سازمان‌های بین‌المللی توسعه‌دهنده  استاندارد یعنیASTM  منتشر شده، با  تخفیف 20 درصدی به قیمت 48 میلیون تومان در این نمایشگاه به فروش می‌رسد و قیمت اصلی آن 61 میلیون و 500 هزار تومان است.

این مجموعه به 16سرفصل تقسیم می‌شود که هر سرفصل شامل یک تا چند جلد کتاب است و کارخانجات و موسسات مختلف می‌توانند تنها به خرید جلدهای سرفصل مرتبط با حوزه کاری خود اقدام کنند.


 


 

در این مجموعه، استانداردهای فنی برای مواد، محصولات، سامانه‌ها و خدمات  مختلف تشریح شده است .

در نمایشگاه امسال کتاب‌های مرجع و تخصصی گران  دیگری نیز  عرضه شده    که  از جمله می‌توان به مجموعه 40 جلدی ULIMANNS  اشاره کرد . این مجموعه با تخفیف در نمایشگاه به قیمت 30 میلیون تومان به فروش می‌رسد. ULIMANNS که مرجعی در حوزه مواد به شمار می‌رود ، چاپ سال 2011 است.

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی تا 28 آبان ماه در سالن تربیت بدنی دانشگاه تربیت مدرس برپاست.

انجمن فرهنگی ناشران بین‌المللی ایرانیان با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه تربیت مدرس این رویداد فرهنگی را برگزار می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها