امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۲۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127109
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۱۲
تعداد بازدید: 19
سیدمازیار حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره دو طبقه کردن اتوبان شهید صیاد شیرازی اظهار داشت: ‌قرار نیست این اتوبان دو طبقه شود بلکه ...

سیدمازیار حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره دو طبقه کردن اتوبان شهید صیاد شیرازی اظهار داشت: ‌قرار نیست این اتوبان دو طبقه شود بلکه تونلی سه طبقه ساخته می‌شود که از خانه‌های مردم نیز عبور نمی‌کند.

وی ادامه داد:‌ دو طبقه این تونل ترافیکی است و مسیر رفت و برگشت انجام می‌شود و قسمت تحتانی تونل نیز به تاسیسات و آب‌های سطحی اختصاص یافته است.

حسینی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه مدیریت شهری توجه ویژه‌ای به منطقه 12 دارد که از مناطق گسترده و با جمعیت شهر تهران محسوب می‌شود و روزانه یک میلیون نفر بازدید کننده دارد که در روزهای پایان سال این جمعیت به یک و نیم میلیون نفر در روز می‌رسد بنابر این باید تسهیلات ویژه‌ای برای مردم این منطقه در نظر گرفته شود تا راحت‌تر بتوانند در سطح بازار تردد کنند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خاطر نشان کرد: بنابر این این تونل در محدوده بازار ختم نمی‌شود و به میدان شوش و بزرگراه بعثت و آزادگان نیز می‌رسد و دسترسی‌های سطحی نیز دراین دو بزرگراه خواهد داشت.

وی یادآور شد: در محدوده بازار برای کاهش آلودگی هوا حمل و نقل تراموا نیز خواهیم داشت.

انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها