امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127117
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۱۲
تعداد بازدید: 11
مهرداد بائوج لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به آلودگی هوای تهران، اظهار داشت: به منظور بررسی ...

مهرداد بائوج لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به آلودگی هوای تهران، اظهار داشت: به منظور بررسی آلودگی هوای تهران و همچنین دیگر مسائل و چالش‌‌های زیست محیطی در فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی مصوب شد تا دو جلسه مجزا با معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و همچنین محمدباقر قالیباف شهردار تهران در خانه ملت برگزار شود.

عضو فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه هنوز زمان مشخصی برای برگزاری این جلسات تعیین نشده است، افزود: دعوت از «ابتکار» برای پاسخگویی و بررسی آلودگی‌ هوای تهران در کنار دیگر معضلات زیست محیطی در اولویت قرار دارد.

لاهوتی با اعلام اینکه دبیرخانه فراکسیون محیط زیست مجلس در حال هماهنگی برای تحقق این مهم است، بیان داشت: انتظار می‌رود در هفته آینده مجلس با رئیس سازمان محیط زیست و شهردار تهران تشکیل جلسه دهد.

عضو فراکسیون محیط زیست مجلس با بیان اینکه برای کاهش آلودگی هوا نیازمند طرح و اراده ملی هستیم، ابراز داشت: هریک از دستگاه‌ها وظایفی را برعهده دارند 

و باید دید که چه میزان بر تعهدات و وظایف قانونی خود عمل کرده‌اند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار