امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12712
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۴۱
تعداد بازدید: 89
اسماعیل جلیلی، نماینده مردم مسجد سلیمان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست صبح ...

اسماعیل جلیلی، نماینده مردم مسجد سلیمان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست صبح امروز شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت اظهار داشت: در این جلسه پیرامون آخرین تحولات انتخابات ریاست جمهوری و همچنین ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه 92 بحث شد.

وی گفت: درباره انتخابات ریاست جمهوری بعد از بحث و تبادل نظر درباره 4 کاندیدای اول اصولگرا بر اساس نظرسنجی‌ها، یعنی آقایان قالیباف، جلیلی، ولایتی و رضایی در نهایت به انتخاب واحد نرسیدیم و بنا بر این شد که اعضای فراکسیون به اختیار خود به حمایت از هر یک از کاندیداها بپردازند.

وی در پاسخ به اینکه گفته می‌شد نظر اکثریت اعضای این فراکسیون حمایت از یک کاندیداست و شورای مرکزی نظری دیگری دارند، گفت:‌چنین نیست، در نشست امروز اکثریت اعضا تصمیم نمی‌گرفتند بلکه شورای مرکزی بررسی‌ها را انجام دادند.

وی گفت: اگر بین کاندیداهای اصولگرا ائتلافی تا روز انتخابات صورت گیرد، مجمع عمومی فراکسیون رهروان برگزار می‌شود تا تصمیم فراکسیونی در زمینه حمایت از یک کاندیدای خاص اتخاذ شود؛ در غیر این صورت همین تصمیم که تاکنون گرفته‌ایم به قوت خود باقی است.

جلیلی همچنین درباره ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه 92 تصریح کرد: تصمیم اعضای شورای مرکزی فراکسیون بر این بود که هر چه سریع‌تر ایرادات شورا را برطرف کنند و بودجه نهایی شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها