امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۹:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127128
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۶
تعداد بازدید: 58
رضا حقیقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص دربی 79 صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانیم. فارس: وضعیت پرسپولیس

رضا حقیقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص دربی 79 صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانیم.

فارس: وضعیت پرسپولیس برای حضور در دربی چگونه است؟

خوشبختانه وضعیت تیم ما خوب است و هیچ مشکلی برای این بازی نداریم چرا که همه ما می‌دانیم دربی با سایر بازی‌ها فرق دارد و حتی اگر شرایط پرسپولیس بد هم بود باز هم دربی برای ما یک بازی ویژه است و مطمئن باشید اگر قرار باشد بازی روز یکشنبه برنده داشته باشد شانس پرسپولیس برای پیروز شدن بیشتر از استقلال است.

فارس: بر چه دلیلی این صحبت را می‌کنی؟

ببینید ما مهره‌هایی داریم که مهارشان برای استقلالی‌ها غیرممکن است و ما کاملا از آنها سرتر هستیم. بازیکنان پرسپولیس در همه نقاط از بازیکنان استقلال بهتر هستند و از تماشاگران می‌خواهم که در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کنند چرا که ما می‌خواهیم جشن برد مقابل استقلال را در ورزشگاه آزادی برپا کنیم.

فارس: از شرایط خودت برای حضور در این بازی بگو.

خیلی شفاف می‌گویم این بازی برای من یک جنگ است و با همه بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌ام این دیدار فرق دارد و حس من در این بازی چیزی جز بردن و انتقام‌گیری نیست.

فارس: اگر روز یکشنبه در ترکیب پرسپولیس به میدان بروی حضور در چهارمین دربی‌ات را تجربه می‌کنی. آیا حسی که در بازی یکشنبه داری با حسی که در اولین دربی تجربه کردی یکسان است؟

حس من هیچ وقت تغییر نمی‌کند و حتی اگر اولین دربی‌ام هم بود باز با همه توانم می‌جنگیدم چرا که من به پرسپولیس علاقه دارم و می‌خواهم بعد از بازی که به خانه می‌روم از خودم راضی باشم. دربی برای من یک جنگ است و من فقط به پیروزی تیمم فکر می‌کنم. در 90 دقیقه دربی 79 با هیچ بازیکن استقلال رفاقت ندارم و اگر آنها توانستند، من را بزنند و اگر نتوانستند، من آنها را می‌زنم! هیچ اعتقادی هم به کری 4 و 6 ندارم چرا که این کری‌ها برای گذشته بوده و مزه آن هم برای قبلی‌هاست اما ما می‌خواهیم طوری بازی کنیم که آیندگان به ما افتخار کنند و اینکه استقلالی‌ها عدد 4 را نشان می‌دهند چیزی نیست که بخواهم در موردش حرف بزنم چرا که این عدد برای گذشته‌هاست و آنها را روز یکشنبه در استادیوم آزادی می‌بینم و بیایند با ما بازی کنند و ببینند چه تیمی برنده می‌شود.

فارس: استقلال را چطور تیمی می‌بینی؟

من امیر قلعه‌نویی را دوست دارم و به او احترام می‌گذارم چرا که وقتی در پیام مشهد و فجرسیپاسی شیراز بازی می‌کردم او همیشبه به من روحیه می‌داد و علاقه دوطرفه‌ای میان ما وجود دارد اما من بازیکن پرسپولیس هستم و با اینکه برای قلعه‌نویی احترام قائلم اما در بازی روز یکشنبه هیج رفاقتی با استقلالی‌ها ندارم و می‌خواهم با آنها بازی کنم و نه در شام قبل از بازی حاضر می‌شوم و نه چیزی دیگری. زمانی که از تونل استادیوم آزادی بالا می‌آیم آدم دیگری می‌شوم و شرایط تیم، بی‌پولی و ... برایم مهم نیست چرا که تمام فکر من به هواداران پرسپولیس است که از راه‌های دور و نزدیک به ورزشگاه آزادی می‌آیند تا بازی ما را ببینند و ما هم با جان و دل برای آنها بازی می‌کنیم.

فارس: فکر می‌کنی در این بازی می‌توانی گل بزنی؟

اگر در بازی پنالتی شود پنالتی را من می‌زنم هرچند که گل زدن کار من نیست اما اگر شرایط مهیا شد گل هم می‌زنم چرا که نتیجه گرفتن تیم برایم مهم است.

فارس: اینکه می‌گویند استقلال از نظر مهره شرایط بهتری نسبت به پرسپولیس دارد قبول داری یا نه؟

به هیچ عنوان! بعضی‌ها می‌گویند شرایط استقلال بهتر است اما من می‌گویم آنها چه کسی را دارند که ما نداریم؟! دروازه‌بان و مدافعان ما بهترین هستند، هافبک‌های ما عالی‌اند و مهاجمان فوق‌العاده‌ای داریم پس کسی نمی‌تواند ادعا کند که استقلال شرایط بهتری نسبت به ما دارد و آنها نمی‌توانند با این حرف‌ها ما را تحقیر کنند. قول می‌دهم اگر دربی برنده داشته باشد آن برنده پرسپولیس خواهد بود.

انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها