امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۷:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127140
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۱۴
تعداد بازدید: 204
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از جنوب استان تهران، محمدرضا نقدی پیش از ظهر امروز در حاشیه آیین تجدید میثاق دریادلان بسیجی با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از جنوب استان تهران، محمدرضا نقدی پیش از ظهر امروز در حاشیه آیین تجدید میثاق دریادلان بسیجی با آرمان‌های والای

امام خمینی(ره) در پاسخ به خبرنگار فارس مبنی بر ارائه گزارش رئیس سازمان بسیج مستضعفین به فرمانده کل قوا در آستانه سالروز تشکیل شجره طیبه بسیج اظهار داشت: بسیجیان به عهدی که با امام خمینی(ره) و ولی‌فقیه بسته‌اند تا آخرین نفس و آخرین قطره خون از آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حفاظت و پاسداری می‌کنند و اعلام می‌کنند که «بسیجیان امت اسلام دفاع خواهند کرد».

وی با اشاره به بسیج جهان اسلام گفت: امروز نمی‌گوییم بسیجیان ایران و از «بسیجیان امت اسلام» سخن به میان می‌آوریم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین پاسخ به سئوال خبرنگاری در ارتباط با اهداف آیین تجدید میثاق بسیجیان با آرمان‌های والای امام راحل، شهدا و رهبر معظم انقلاب بیان داشت: ما طبق سنت هر ساله هفته بسیج محضر بنیانگذار بسیج شرف‌یاب می‌شویم و گزارشی از عملکرد بسیج محضرشان ارائه می‌دهیم.

آزادیخواهان جهان به بسیج روی آورده‌اند

وی افزود: امروز هم توفیقی دست داد تا در سی و ششمین سال تاسیس بسیج، همراه دریادلان بسیجی محضر امام خمینی(ره) شرف‌یاب شویم و گزارشی از پیشرفت‌های بسیج ارائه کنیم.

نقدی گفت: امروز بسیج الهام بخش جهان اسلام شده است و کشورهای مختلف به بسیج روی آورده‌اند و همه به‌ دنبال جذب این تجربه‌ها هستند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: امروز آزادیخواهان جهان به‌ طور گسترده به مجموعه بسیج مراجعه می‌کنند و از ما می‌خواهند که این تجربه را در اختیارشان قرار دهیم تا بتوانند با ستمگران و زورگویان جهان مبارزه کرده و مقاومتشان را پایدار کنند.

وی عنوان کرد: امروز با حضور در مرقد نورانی امام خمینی(ره) به محضر ایشان عرض کردیم که تمام بسیجیان پای عهد و پیمانی که با شما بسته‌اند، بوده‌ایم، هستیم و خواهیم بود.

نقدی ادامه داد: امروز از محضر امام راحل می‌خواهیم دعا بفرمایند تا آرزویی که داشتند و فرمودند «جنگ ما فتح فلسطین را به‌دنبال خواهد داشت» هرچه سریع‌تر محقق شود و اگر نتوانستیم به‌ همراه امام خمینی(ره) در مسجدالاقصی نماز بگذاریم و به امامت امام خامنه‌ای در مسجدالاقصی نماز را اقامه کنیم.

امروز کشورهای منطقه به راهبرد بسیج روی آورده‌اند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ به سئوال خبرنگاری در ارتباط با تاثیر این حرکت‌ها و اقدامات بر روند مقاومت در جهان اسلام بیان داشت: امروز هرکدام از کشورهای منطقه که دچار مصیبت‌های ظالمانه مستکبران شده‌اند به تشکل و راهبردهای بسیج روی آورده‌اند.

وی افزود: نقطه امید مردم در عراق، سوریه، لبنان و فلسطین، نیروهای بسیجی و خلاقیت آنان است و این نشان می‌دهد که عظمت امام راحل چقدر بالاست که آینده‌نگری افق دور و پیش‌بینی بسیج جهان اسلام که ایشان فرمودند امروز در حال شکل‌گیری است.

نقدی با بیان اینکه امروز بسیج صدمیلیونی جهان اسلام را شاهد هستیم، عنوان کرد: امروز به یک روند خیلی طبیعی بدون اینکه هیچ تصنعی در کار باشد اتفاقات و حوادثی که پی‌درپی در حال وقوع است به خودش برساند.

امروز مقابله با جنگ اقتصادی و فرهنگی اولویت بسیج است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: امروز درگیر جنگ اقتصادی و فرهنگی هستیم. امروز اولویت ما این است که هیچ‌گاه آمادگی دفاعی را کنار نمی‌گذاریم و امروز توان بسیج حداقل با بدبینانه‌ترین برآوردها 10 برابر توان دفاعی است که در دوران دفاع مقدس داشتیم. البته این برآورد به‌ صورت حداقلی و با بدبینانه‌ترین شکل ممکن است.

انتهای پیام/2462/الف40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها