امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127145
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۱۴
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس سازمان صداوسیما طی حکمی سردار سرتیپ 2 پاسدار «محمدباقر زهرایی» را به سمت ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس سازمان صداوسیما طی حکمی سردار سرتیپ 2 پاسدار «محمدباقر زهرایی» را به سمت رئیس حراست مرکزی صداوسیما منصوب کرد.

بنا بر این گزارش، در متن حکم سرافراز خطاب به زهرایی آمده است:

برقراری تعامل سازنده با کارکنان رسانه به عنوان مهم‌ترین منابع و سرمایه‌های سازمان و فراهم کردن بستری مناسب برای ارتباط اثرگذار با هنرمندان، کارشناسان و مدعوین بخش‌های مختلف رسانه ملی در کنار حراست از سرمایه‌های مادی و  معنوی سازمان با درنظر گرفتن ضرورت حفظط آبرو و کرامت همگانی و پیشگیری از تخلفات از مهم‌ترین مواردی است که انتظار می‌رود در اجرای دقیق آنها اهتمام شود.

مشاوره‌های مشوقانه به مدیران با هدف حفظ و حراست از شأن و جایگاه کارکنان برای کمک به آنها در اجرای دقیق سیاست‌های سازمان و رصد هوشمندانه نسبت به جریان‌های انحرافی و ضدانقلابی از اهم موضوعاتی است که باید به آن توجه شود.

لازم می‌دانم از خدمات متعهدانه رئیس حراست مرکزی سازمان جناب آقای فاطمی قدردانی کنم.

از خدواند متعال توفیق روزافزون شما را در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) خواستارم.

محمد سرافراز

انتهای پیام/

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار