امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127159
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بانک کشاورزی، امروز با حضور محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی، مرتضی شهیدزاده به

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بانک کشاورزی، امروز با حضور محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی، مرتضی شهیدزاده به عنوان مدیرعامل جدید بانک کشاورزی معرفی و به جای محمد طالبی مشغول کار شد.

طی حکمی از سوی علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، مرتضی شهیدزاده به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، آیین تکریم و معارفه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این بانک با حضور محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی و معاونان این وزارتخانه، محمد پاریزی معاون امور بانکی، بیمه و نظارت بر اجرای سیاست های اصل 44 قانون اساسی وزارت امور اقتصادی و دارایی، عیسی کلانتری دبیرکل خانه کشاورز، جمعی از نمایندگان مجلس، برخی از مدیران نظام بانکی کشور، محمد طالبی مدیر عامل سابق بانک کشاورزی، اعضای هیئت مدیره و جمعی دیگر از مدیران و کارکنان این بانک روز چهارشنبه 28 آذرماه سال جاری در محل ساختمان مرکزی بانک در تهران برگزار و ضمن قدردانی از زحمات و تلاش طالبی، حکم مدیر عاملی شهید زاده به وی ابلاغ شد.
بانک کشاورزی یکی از بانک‌های تخصصی کشور و مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که ماموریت آن، حمایت از بخش کشاورزی و زیر بخش‌های آن است.
بانک کشاورزی در ۲۱ خرداد سال 1312 به نام (بانک فلاحتی و صنعتی ایران) تاسیس شد.
در برخی دوره های زمانی نام بانک دستخوش تحولاتی شده و در برخی مواقع نیز اساس نامه و ماموریت آن نیز در راستای تامین مالی بخش کشاورزی و زیر بخشهای آن به عنوان یکی از زیر بخش‌های اثرگذار بر اقتصاد کشور و موتور مولد تولید که منجر به رشد اقتصادی می‌شود، تغییر یا تکمیل شده است.
بانک کشاورزی در حال حاضر 1914 شعبه دارد که 1153 شعبه در مناطق روستایی و کشاورزی به ارایه خدمات تخصصی بخش کشاورزی پرداخته و تعداد 761 شعبه نیز در شهرها در امر ارایه خدمات تجاری مشغول به فعالیت هستند و 36 شعبه نیز به ارایه خدمات ارزی و بین المللی مشعول اند.
انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها