امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۷:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127186
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بخش نخست همایش ملی اعتدال که از صبح امروز (چهارشنبه) در محل کتابخانه ملی آغاز شده ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بخش نخست همایش ملی اعتدال که از صبح امروز (چهارشنبه) در محل کتابخانه ملی آغاز شده است، پایان یافت.

بر پایه این خبر، در نشست افتتاحیه سیدرضا صالحی‌امیری رئیس شورای سیاستگذاری این همایش به تشریح اهداف و زمینه‌های برگزاری این همایش پرداخت و در ادامه حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی درباره موضوع اعتدال سخنرانی کرد.

در ادامه بخش نخست این همایش نیز شهیدخت مولاوردی معاون رئیس‌‌جمهوری در امور زنان و خانواده و حجت‌الاسلام مرتضی جوادی آملی درباره موضوع اعتدال به سخنرانی پرداختند.

همچنین در ادامه این همایش نیز میزگردهای تخصصی با موضوعات اعتدال در قرآن و اندیشه اسلامی، اعتدال در ادبیات و اندیشه ایرانی، اعتدال و مسائل زنان، بنیان‌های نظری و جامعه‌شناسی اعتدال، اندیشه و رفتار سیاسی اعتدال و رویکرد اعتدال و توسعه توسط صاحب‌نظران سیاسی و اجتماعی در حال برگزاری است.

به گزارش فارس قرار است عصر امروز چهارشنبه مراسم اختتامیه این همایش با سخنرانی حجت‌الاسلام علی یونسی دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و حسام‌الدین آشنا مشاور رئیس‌جمهوری برگزار شود.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار