امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127208
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰،  فرامرز عظیمی شهردار منطقه با بیان این که احداث پارکینگ های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰،  فرامرز عظیمی شهردار منطقه با بیان این که احداث پارکینگ های مکانیزه محلی به عنوان یکی از راه های رفع کمبود مشکل پارک خودروها در دست اجراست گفت : در حال حاضر ساخت پارکینگ از جمله برنامه های در دستور کار مدیریت شهری منطقه است و بر اساس مطالعاتی که داشتیم به این نتیجه رسیدیم که ساخت پارکینگ های مکانیزه در سطح وسیع کارایی زیادی در منطقه ندارد. به عبارتی پارکینگ های محلی سرویس بهتری به شهروندان ارائه می دهند. بنابراین ساخت پارکینگ های مکانیزه در زمین های 60 تا 70 متری در دستور کار ماست و هم اکنون حدود 10 پارکینگ به این شکل در حال ساخت است.

وی در ادامه با بیان اینکه بخش خصوصی در این زمینه وارد عمل شده است، افزود: تمام مکان هایی که امکان ساخت پارکینگ در آنها وجود دارد شناسایی شده و با همکاری خوب اهالی منطقه این پروژه ها در حال اجراست.
 
عظیمی با تاکید بر استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی برای احداث پارکینگ خاطرنشان کرد : این منطقه آمادگی دارد با ارائه تسهیلات و امتیازات ویژه از ظرفیت بخش های خصوصی به منظور احداث و توسعه پارکینگ های عمومی استفاده کند.
 
وی رفع مشکل کمبود پارکینگ را علاوه بر اعمال تدابیر مدیریت شهری نیازمند عزم جدی و مشارکت مردم دانست و تصریح کرد : رفع کامل معضلات ترافیک ساکن (پارکینگ) نیازمند گسترش حمل و نقل عمومی، کاهش استفاده از وسایل نقلیه شخصی، اصلاح بافت فرسوده و استاندارد سازی معابر است و ما باید بحث ساخت و استفاده از پارکینگ را دربین مردم فرهنگ سازی و نهادینه کنیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار