امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127209
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
سیدغلامرضا کاظمی‌دینان در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس بر اهمیت اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف توسط رسانه‌ها تاکید کرد و اظهار داشت: فعالیت رسانه به عنوان ...

سیدغلامرضا کاظمی‌دینان در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس بر اهمیت اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف توسط رسانه‌ها تاکید کرد و اظهار داشت: فعالیت رسانه به عنوان رساننده اطلاعات و آگاهی‌دهنده برای انسان‌های یک جامعه و به طورکلی دنیا واجب است.

عضو کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد افزود: رسانه‌ها با آگاهی‌بخشی باعث افزایش دانش و آگاهی در انسان‌ها می‌شوند و بدون شک در پی چنین شرایطی توانایی نیز در یک ملت حاصل خواهد شد.

رئیس انجمن روابط عمومی ایران در ادامه با بیان اینکه نقش رسانه‌‌ها به خصوص مطبوعات بسیار ارزشمند است، ابراز داشت: چنانچه دولت‌مردان برای رسانه‌‌ها و مطبوعات ارزش قائل شوند بدون شک رسانه‌ها می‌توانند به وظایف و رسالت خود به درستی عمل کنند.

کاظمی‌دینان به شعار این دوره از نمایشگاه مطبوعات مبنی بر «رسانه، آزادی مسئولانه» اشاره کرد و بیان داشت: باید دستور‌العمل درست و منطقی برای رسانه‌ها تدوین شود تا این روزنه‌های اطلاع‌رسانی بتوانند در عین آزادی مسئولانه به وظایف خود عمل کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها