امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127211
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
سرهنگ محمد دفتری فرمانده انتظامی ایرانشهر در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با بیان این مطلب اظهار داشت: در پی وقوع ...

سرهنگ محمد دفتری فرمانده انتظامی ایرانشهر در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با بیان این مطلب اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه خودور که باعث ایجاد ناامنی در شهر شده بود بلافاصله چند تیم ویژه از کارآگاهان بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند که در بررسی‌ها به این نتیجه رسیدند که شیوه سرقت‌ها به یک صورت است.

فرمانده انتظامی ایرانشهر تصریح کرد:‌در پایش اطلاعاتی، ردپایی از دو سارق سابقه‌دار پیدا شد و با توجه به آنکه محل سکونت ثابتی نداشته و در ارتفاعات کوهستانی مدام در حال تغییر مکان بودند ماموران با پایش اطلاعاتی پس از حضور این افراد در سطح شهر این سارقان را تحت نظر قرار داده و شبانه آنها را دستگیر کردند.

سرهنگ دفتری ادامه داد: دستگیر شدگان که دارای چندین فقره سابقه کیفری بودند در ابتدا از بیان واقعیت سرباز زدند اما در پی روبرو شدن با مستندات لب به اعتراف گشوده و به 6 فقره سرقت مسلحانه در شب با همکاری چند نفر دیگر اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی ایرانشهر خاطر نشان کرد: دستگیر شدگان  به مراجع قضایی معرفی شدند و تلاش برای دستگیری دیگر متهمان ادامه دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها