امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۰۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127213
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نخستین نشست هم اندیشی جشنواره چهارم مد و لباس فجر ، در معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نخستین نشست هم اندیشی جشنواره چهارم مد و لباس فجر ، در معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور فعالان بخش های مختلف این حوزه و همچنین دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس برگزار شد.

در این نشست اساتید دانشگاه‌ها، مدیران اتحادیه‌های تخصصی پوشاک و طراحی، نمایندگان مؤسسات و آموزشگاه‌ها، مدیران بخش‌های مختلف جشنواره به بررسی و آسیب شناسی چالش‌های موجود در جشنواره مد و لباس فجر پرداختند.

در این نشست سه ساعته مسایلی چون، نحوه و کیفیت برگزاری جشنوراه مد و لباس، چگونگی اجرا، محل جشنواره، بخش های مختلف جشنواره و شکل حضور بخش های مختلف این حوزه بررسی شد.

حمید قبادی، دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس در این نشست گفت: نگاه ملی و مردمی این جشنواره برای رفع نیاز اساسی مردم کشور به بحث پوشاک ایرانی و اسلامی اصلی ترین هدف برگزاری جشنواره مد و لباس فجر است.

وی خواستار تحقیق و پژوهش های گسترده تری توسط جامعه دانشگاهی برای جمع آوری اسناد علمی مستحکم برای دست‌یابی به نگاه علمی دقیق در حوزه مد و لباس شد.

این نشست‌ها قرار است به صورت مستمر برای ارتقای سطح کیفی چهارمین جشنواره مد و لباس فجر برگزار شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها