امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127230
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
سید‌تقی نوربخش در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره تعرفه‌های پزشکی، اظهار داشت: پس از حدود 20 سال کتاب ارزش نسبی خدمات پزشکی مورد بازنگری قرار ...

سید‌تقی نوربخش در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره تعرفه‌های پزشکی، اظهار داشت: پس از حدود 20 سال کتاب ارزش نسبی خدمات پزشکی مورد بازنگری قرار گرفت.

نوربخش خاطرنشان کرد:‌ سازمان تامین اجتماعی با تخصیص بیش از 1200 میلیارد تومان در این رابطه کمک کرده که پرداخت از جیب بیمه‌ شدگان تأمین اجتماعی کاهش پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه این کتاب یک برنامه و راهبرد دولت تدبیر و امید است، گفت: در حال حاضر پرداخت از جیب مردم در مراکز دولتی و در بخش بستری به زیر 6 درصد کاهش پیدا کرده است.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی خاطرنشان کرد: طبیعتا بعد از حدود 20 سال این کتاب مورد بازنگری قرار گرفت که پیچیدگی‌های خاص خود را دارد و پس از تصویب آن تعرفه‌ها نیز افزایش پیدا کرد.

وی گفت: این کتاب نسبت بین رشته‌ای را تعیین می‌کند و ممکن است در آینده با مشکلاتی نیز مواجه شود که قطعا طی دو ماه آینده پس از اجرا، این کتاب مجددا مورد بازنگری قرار می‌گیرد.

وی تاکید کرد:‌ مطمئنا تا جمع‌بندی نهایی این کتاب مورد بازنگری قرار می‌گیرد و قطعا با اجرای آن پرداخت از جیب مردم کاهش پیدا می‌کند.

انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها