امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۴:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127246
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار محمدرضا مقینی رئیس پلیس آگاهی ناجا در حاشیه همایش روسای پلیس آگاهی کشور در جمع

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار محمدرضا مقینی رئیس پلیس آگاهی ناجا در حاشیه همایش روسای پلیس آگاهی کشور در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: ما در 6 ماهه اول سال وقوعات را کنترل کرده و در پایان سال انتظار افزایش کشفیات را داریم.

وی با بیان این مطب که 14 استان هدف و استان‌های  دیگر دعوت به این همایش شده‌اند، گفت: در این همایش روسای پلیس آگاهی تجربیات و اقدامات موثر خود را در کنترل وقوعات و افزایش کشفیات با هم مبادله می‌کنند.

این مقام ارشد آگاهی کشور، تصریح کرد: لرستان جزو استان‌هایی است که سرقت بالایی داشته و جزو 14 استان هدف بوده اما توانسته سرقت را به نحو چشم‌گیری کاهش دهد؛ البته مابقی استان‌ها وقوعات را کنترل کرده و در 5 تا 6 استان نیز کاهش وقوعات را شاهدیم.

وی تاکید کرد: در سال 92به 91 افزایش وقوع داشته‌ایم که با تشکیل قرارگاه مبارزه با سرقت در 6 ماهه توانسته‌ایم جلوی افزایش صعودی وقوع را بگیریم و به همین جهت انتظار داریم تا پایان سال ضمن حفظ وضعیت موجود با اقدامات کنترلی افسران پی‌جوی آگاهی در افزایش کشفیات موفق باشیم.

رئیس پلیس آگاهی ناجا در مورد حادثه اسیدپاشی در اصفهان، اظهار داشت: اولویت کاری ما در این زمینه است و سعی ما این است که هرچه سریع‌تر این موضوع کشف شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها