امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۶:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127247
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; سردار محمد‌رضا مقیمی رئیس پلیس آگاهی ناجا در حاشیه همایش روسای پلیس آگاهی کشور در جمع

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; سردار محمد‌رضا مقیمی رئیس پلیس آگاهی ناجا در حاشیه همایش روسای پلیس آگاهی کشور در جمع خبرنگاران از شیوه جدید کلاهبرداری خبر داد و اظهار داشت: در شیوه جدید کلاهبرداران برگه دستگاه خود را با برگه‌ای که از قبل تهیه کرده عوض می‌کنند و مبلغ 1000 تومان را به جای چند ده میلیون تومان غالب می‌کنند.

سردار مقیمی تصریح کرد: در این زمینه سه نفر دستگیر شده‌اند که دو نفر زن و یک نفر آقا بوده‌اند که تاکنون به 7 مورد کلاهبرداری به این نحو اعتراض کرده‌اند.

وی در مورد روش این کلاهبرداران، گفت: این افراد به مغازه‌هایی که اقلام گرانبهایی از جمله فرش، طلا و ... داشتند مراجعه کرده و پس از خرید از کارتخوان استفاده می‌کردند و کارت هدیه را مورد استفاده قرار می‌دادند و در همان لحظه از فروشنده درخواست فاکتور کرده و او را مشغول می‌کردند و در این فاصله مبلغ کمی نسبت به قیمت کالای خریداری شده را در دستگاه وارد می‌کردند.

سردار مقیمی ادامه داد: در فرصتی مناسب برگه صادر شده از دستگاه خود را با برگه‌ای که از قبل تهیه کرده تعویض کرده و به فروشنده داده و به سرعت از محل متواری می‌شدند و فروشنده در پایان روز یا چند ساعت بعد به این کلاهبرداری پی می‌برد.

رئیس‌پلیس آگاهی ناجا خاطرنشان کرد: این گروه کارشان را تازه شروع کرده بودند و به 7 مورد اعتراف کرده‌اند که البته پرونده در حال رسیدگی است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها