امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127265
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ یک کارشناس آلمانی طی گفتگویی در شبکه «دوئیچه وله» به موضوع مذاکرات هسته‌ای ایران و مسائل

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ یک کارشناس آلمانی طی گفتگویی در شبکه «دوئیچه وله» به موضوع مذاکرات هسته‌ای ایران و مسائل منطقه از قبیل مقابله با داعش پرداخت.

«والتر پوش» کارشناس آلمانی در پاسخ به سوال مجری شبکه درباره اینکه آیا تحریم‌ها را می‌توان علیه ایران ادامه داد؟ گفت: «ما نمی‌توانیم تحریم‌ها را برای همیشه روی ایران نگه داریم اما این موضوع(رفع تحریم‌ها) بستگی به توافقی (احتمالی) دارد که در مذاکرات طرف‌ها به آن می‌رسند».

آقای پوش درباره موضوع داعش با بیان نفوذ ایران در عراق،‌ تلویحا آمریکا را به ایران نیازمند دانست. وی در همین ارتباط گفت: «ایران همه کارت‌های خود را در مذاکرات بکار گرفته است».

وی در ادامه درباره موانع و اختلافات در میان ایران و 1+5 هم گفت: «اختلاف اصلی در مذاکرات هسته‌ای بین ایران و آمریکا است».

کارشناس آلمانی با متضاد دانستن مواضع ایران و آمریکا در قبال سوریه هم می‌گوید: «سناریو ی عراق با سناریوی سوریه برای ایران و آمریکا متفاوت است چرا که واشنگتن در سوریه خواستار کناره‌گیری بشار اسد است».
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها