امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127268
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه گفت تمرکز این کشور همچان بر حصول توافق تا روز سوم ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه گفت تمرکز این کشور همچان بر حصول توافق تا روز سوم آذر است.

جن ساکی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای جاری بین گروه 1+5 و ایران گفت: «ما همچنان روی ضرب‌الاجل 24 نوامبر تمرکز داشته و موضع ما در قبال تمدید مذاکرات تغییر نکرده است».

سخنگوی وزارت خارجه در کنفرانس خبری در پاسخ به این سوال که «آیا نتایج و پیامدهایی برای شهرک‌‌سازی‌های اسرائیل وجود دارد یا نه؟» گفت: «ما در تماس نزدیک با رهبران اسرائیل هستیم». اشاره این خبرنگار به خبر امروز منتشرشده درباره ایجاد 78 واحد مسکونی جدید در سرزمین‌های اشغالی فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی بود.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با اشاره به تنش‌های این کشور با روسیه بر سر اوکراین تصریح کرد: «ما در حالی که با نقض اصول و مقررات بین‌المللی توسط روسیه مخالفت می‌کنیم، در حوزه‌هایی که توافق داریم با آن همکاری می‌کنیم». اشاره سخنگو به اظهارات امروز ولادیمیر پوتین بود که در آن وی درباره آمادگی مسکو برای همکاری با واشنگتن بر اساس اصول برابری و عدم مداخله در امور داخلی تاکید کرده بود.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار