امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12727
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۴۱
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین علی ثمری دبیر سابق هیئت عالی گزینش کشور در جمع اعضای کمیته دانشجویی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین علی ثمری دبیر سابق هیئت عالی گزینش کشور در جمع اعضای کمیته دانشجویی ستاد ایرانی آرام اظهار داشت: در رقابت‌های انتخابات یازدهم ریاست جمهوری، به ویژه مناظرات و مناظره روز جمعه، حداد عادل با تمام قامت و به اعتبار تمام آبروی خود، از انقلاب و ارزش‌ها دفاع کرد.
وی افزود: مطالعه مشی حداد عادل در این رقابت‌ها نشان می‌دهد که وی صرفا برای حفظ آرمان‌ها، ارزش‌ها، گفتمان امام (ره) و انقلاب در این مسیر آمده است.
دبیر سابق هیئت عالی گزینش کشور با اشاره به جزئیات مناظرات انجام شده، خاطرنشان کرد: در مناظره قبلی که مشاجره‌ای بین عارف و رضایی اتفاق افتاد و رضایی برای حفظ وقتش در مقابل عارف سکوت کرد و مخاطب نیز حداد عادل نبود، اما چون بحث دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌ها در میان بود، حداد عادل وقت گرفت و محکم دفاع جانانه‌ای از انقلاب کرد.
ثمری تصریح کرد: حداد عادل بدون در نظر گرفتن مصلحت‌اندیشی و یا شکستن رأی خود با تمام وجود از امام (ره)، شهدا، ارزش‌ها و ولایت دفاع کرد.
وی با اشاره به مشی قاطع همراه با اخلاق و آرامش حداد عادل گفت: حداد عادل به دلیل اینکه با ادبیات، فلسفه و حکمت مأنوس است، به گونه‌ای مشی می‌کند که در میان نیروهای انقلاب کمترین التهابی وجود نداشته باشد و تلاش دارد با حرکتی اخلاقی و علمی و با تدبیر مشکلات را حل کند.
دبیر سابق هیئت عالی گزینش کشور ادامه داد: حداد عادل مدیری لایق است که همواره با تدبیر، امور با مسئولیت خود را سامان داده است
ثمری با بیان اینکه گفتمان حداد عادل، نزدیک‌ترین گفتمان به رهبری است، بیان داشت: تنها کسی که در میان نامزدهای انتخابات یازدهم، سفت و محکم از مبانی ولایت و مطالبات آقا دفاع کرده و می‌کند حداد عادل است و بنده سخنان همه نامزدهای انتخابات را به طور مستمر پیگیری می‌کنم که در این میان تنها کسی که پای مطالبات ولایت ایستاده و تمام نظراتش مبتنی بر دیدگاه‌ها و گفتمان رهبریست، حداد عادل است که این از ویژگی‌های منحصر به فرد وی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها