امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۴:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127276
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «جاش ارنست» سخنگوی کاخ سفید می‌گوید که باراک اوباما امشب در یک شام کاری، مسائل مربوط به

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «جاش ارنست» سخنگوی کاخ سفید می‌گوید که باراک اوباما امشب در یک شام کاری، مسائل مربوط به قوانین مهاجرت را با نمایندگان کنگره بررسی می کند.
اوباما می خواهد با تکیه بر بند قانونی اقدامات اجرایی رئیس‌جمهور، قوانین مهاجرت را تصویب کرده و سدی در برابر سیل روزافزون ورود غیرقانونی کودکان از مرزهای جنوبی ایجاد کند.
تصمیم اوباما برای دور زدن کنگره اما با خشم نمایندگان و به خصوص «جان بینر» رهبر مخالفان جمهوری‌خواه مواجه شده است.
بر اساس گفته‌های خبرنگاران، «بینر» از غایبان برجسته شام امشب کاخ سفید خواهد بود.
از ماه اکتبر سال 2013 (مهر 1392)، تعداد 63 هزار کودک از کشورهای آمریکای مرکزی به طور غیرقانونی وارد آمریکا شده‌اند و پیش‌بینی می‌شود که 60 هزار کودک دیگر نیز تا پایان سال 2014 وارد آمریکا شوند. اوباما پیشتر اعلام کرده بود که قصد دارد اصلاح قانون مهاجرت را تا برگزاری انتخابات میان دوره‌ای و تعیین تکلیف ترکیب کنگره به تعویق بیندازد. هم اکنون و با موفقیت جمهوری‌خواهان در انتخابات کنگره، اوباما تصمیم گرفته رأساً و با توسل به اقدامات اجرائی و بدون مشورت با کنگره اصلاحات لازم را در قانون مهاجرت اعمال کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها