امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12728
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۴۱
تعداد بازدید: 117
حجت‌‌الاسلام‌ و المسلمین‌ محمود رضا جمشیدی عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حجت‌‌الاسلام‌ و المسلمین‌ محمود رضا جمشیدی عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بیانیه رسمی رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  در حمایت از ولایتی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم گفت: در پی اظهار نظرها و برخی گمانه زنی ها آیت‌الله یزدی براساس طی اطلاعیه‌ای که برروی سایت جامعه مدرسین نیز درج شده است نظر اکثریت اعضای جامعه مدرسین را متمایل به آقای ولایتی اعلام کردند.

وی تصریح کرد: این تصمیم همانطور که پیش از این نیز اعلام شده بود پس از بحث و تبادل نظر درباره نامزدهای ریاست جمهوری در جلسه رسمی روز جمعه مورخ 10/3/92 مصوب شده است که مورد تائید کتبی تعداد متنابهی از اعضای جامعه قرار گرفته است.

جمشیدی همچنین با بیان اینکه ‌طبق اساس نامه جامعه مدرسین تنها کسی که می‌تواند به طور رسمی نظر جامعه مدرسین را اعلام کند _ چه در غالب مصاحبه و یا بیانیه _ رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم است تصریح کرد: آیت‌الله یزدی به طور رسمی نظر حمایتی اکثر اعضای جامعه مدرسین درباره آقای ولایتی را اعلام کرده است.

وی در پایان با دعوت از همه رسانه‌های گروهی بر رعایت اخلاق رسانه‌ای اظهار کرد: امیدواریم با تلاش همه، روز 24 خرداد با خلق یک حماسه سیاسی دیگر شاهد حضور پرشور و آگاهانه مردم در پای صندوق‌های اخذ رای باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها