امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12730
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۴۶
تعداد بازدید: 147
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، ماموستا امین راستی در نخستین جلسه کمیته راهبردی استان کردستان که با حضور نخبگان در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، ماموستا امین راستی در نخستین جلسه کمیته راهبردی استان کردستان که با حضور نخبگان در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، با تبریک مبعث پیامبر عظیم‌الشأن اسلام، با بیان اینکه مهم‌ترین موضوع در شرایط کنونی بحث برگزاری انتخابات و حضور حداکثری مردم است، گفت:‌ بحث انتخابات ایران اسلامی امروز فراتر از مرزها رفته است و بسیاری از دوستان و دشمنان نظام با جدیت آن را دنبال می‌کنند.

به گفته امام جمعه موقت سنندج، دشمنان برای جلوگیری از مشارکت مردم در انتخابات پیش‌رو به هر ترفندی دست می‌زنند و از طریق رسانه‌های مختلف سعی دارند تا مشارکت مردم را کم‌رنگ جلوه دهند.

ماموستا راستی مشارکت حداکثری در انتخابات را مصداق واقعی تحقق حماسه سیاسی در کشور عنوان کرد و گفت: تبیین اقدامات و کارهای انجام شده به مردم از سوی مسئولان و نخبگان نقش بسزایی در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان و حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات دارد.

وی با بیان اینکه رسالت همه ما تلاش برای حضور حداکثری و پرشور مردم در انتخابات 24 خردادماه جاری است، اضافه کرد: خواص باید با بیان واقعیت‌ها به ویژه نقاط قوت موجب افزایش اعتماد در جامعه و حضور گسترده مردم در انتخابات شوند.

به گفته وی، تشویق و ترغیب برای حضور مردم در انتخابات یک وظیفه عمومی و ملی است از این رو باید از تمام ظرفیت‌ها برای جلب مشارکت مردم در این نمایش سرنوشت‌ساز استفاده کرد.

ماموستا راستی شرکت حداکثری مردم در انتخابات را زمینه‌ساز افزایش اقتدار و عظمت ایران اسلامی در جهان دانست و گفت: مردم با حضور خود ضمن حمایت عمومی از این نظام الهی، زمینه را برای افزایش عزت بیشتر نظام اسلامی در عرصه‌های جهانی فراهم می‌کنند.

ماموستا راستی گفت: نقاط ضعفی در استان وجود دارد اما امروز به برکت نظام مقدس اسلامی و نگاه ویژه رهبری به بحث محرومیت‌زدایی، اقدامات شایسته‌ای انجام شده به گونه‌ای که امکانات رفاهی در دورترین نقاط استان فراهم شده است.

وی مردم استان کردستان را ولایت‌مدار و پیشتاز در صحنه‌های حساس نظام خواند و گفت: مشارکت مردم این استان در صحنه‌های سرنوشت‌ساز اگر بیشتر از سایر استان‌ها نباشد کمتر نبوده است.

به گفته امام جمعه موقت سنندج، مردم کردستان بیش از 5 هزار و 400 شهید را تقدیم نظام کرده و با این مهم وفاداری خود به انقلاب و ولایت فقیه را ثابت کرده‌اند.

ماموستا راستی در پایان مردم کردستان را پیشتازان خلق حماسه سیاسی در 24 خرداد ماه جاری دانست و بیان داشت: قطعا مردم کردستان در این روز سرنوشت‌ساز حماسه بی‌نظیر دیگری را خلق می‌کنند که موجب ناامیدی و یاس دشمنان خواهد شد.

انتهای پیام/79002/صا40
برچسب ها:
آخرین اخبار