امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127319
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دقایقی پیش در استان قزوین کتابخانه دارالعباس شریفیه با حضور علیرضا مختارپور دبیرکل

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دقایقی پیش در استان قزوین کتابخانه دارالعباس شریفیه با حضور علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور افتتاح شد.

براساس این گزارش، فرنگیس قربانی خیّری است که این کتابخانه را ساخته و در ادامه آن را تجهیز و در اختیار نهاد کتابخانه‌های عمومی قرار داده است.

 

محمداسماعیل خمسه فرزند این خیّر کتابخانه‌ساز در مورد این مکان اظهار داشت: متراژ بنا 480 مترمربع است، این زمین، در سه طبقه ساخته شده که هر طبقه آن 160 متر است. در طبقه اول حسینیه قرار دارد و طبقات دوم و سوم در اختیار کتابخانه است. طبقه دوم شامل سالن مطالعه کودک و تقسیم کتاب است و طبقه سوم، قرائتخانه را شامل می‌شود.

این گزارش اضافه می‌کند؛ خمسه می‌گوید این مکان را داشتیم اما به پیشنهاد سرپرست نهاد در قزوین آن را به کتابخانه مبدل کردیم. 90 درصد هزینه‌ها برعهده خودمان بوده و 10 درصد با مشارکت‌های مردمی تجهیز شده است.
علیرضا مختارپور در این مراسم در سخنان کوتاهی گفت: افتتاح این کتابخانه از خاطرات خوب من در زندگی و مسئولیتم در نهاد خواهد بود.
وی همچنین جهتت تکمیل منابع مالی کتابخانه قول همکاری داد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها