امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127325
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمید درخشان سرمربی تیم پرسپولیس در برنامه تلویزیونی «یک فنجان چای» درباره توجه بیشتر و تمرکز بر دو تیم ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمید درخشان سرمربی تیم پرسپولیس در برنامه تلویزیونی «یک فنجان چای» درباره توجه بیشتر و تمرکز بر دو تیم پایتخت در حوزه فوتبال گفت: تیم‌های استقلال و پرسپولیس به دلیل سابقه بالای 50 سال و ریشه دار بودنشان این میزان محبوبیت و طرفدار دارند. ممکن است یک تیم دو فصل بیاید و نتیجه خوبی هم در لیگ کسب کند اما بعدها حذف شود. بنابراین هوادار نمی تواند روی چنین تیم هایی حساب باز کند.

وی درباره حاشیه های سرمربیگری در این تیم بیان داشت: پیش از آن که سرمربی پرسپولیس شوم، تصور نمی کردم آنقدر حاشیه داشته باشد. حاشیه هایی که ما را از اهدافمان عقب می اندازد. امیدوارم بیش از این ها به اصل فوتبال توجه و سعی کنیم تماشاچی بیشتر به فوتبال علاقه مند شود.

بازیکن سابق تیم ملی درباره مهم ترین مسائل این رشته ورزشی افزود: از مهم ترین مشکلات فوتبال متخصص نبودن بعضی از مدیران آن است که به اشتباهاتی دامن می زند. در شرایط فعلی نباید زمان را از دست داد. پرسپولیس در حال حاضر مشکلات زیادی دارد. بسیاری از بازیکنان قراردادهای متممی دارند که پرداختن به آنها مسائل اصلی فنی را به حاشیه کشانده است. به نظرم بهترین راهکاری که می تواند فوتبال را از وضعیت فعلی خود خارج کند، داشتن نگاه علمی و تخصصی به آن است.

وی درباره بازی شب گذشته تیم ملی ایران با کره جنوبی و کیفیت آن ادامه داد: اگر در نوع و سبک بازی تیم ملی با حضور آقای کی روش تغییراتی اتفاق افتاده باشد و یک فرد از بیرون بتواند به آن پی ببرد، می توان گفت ایشان موفق عمل کرده اند. در بازی دیشب هم مثل بسیاری از مسابقات دیگر ما به خاطر خلاقیت ها و کارهای انفرادی بازیکنان برنده بازی بودیم. اما خلاقیت صرفا کافی نیست و باید تغییر در نوع فوتبال بازی کردن تیم ملی اتفاق بیافتد. این تغییر باید از بدنه فوتبال و باشگاه ها به سطح تیم ملی تزریق شود و هر زمان که باشگاه های ما بازی های موفقی از خود به نمایش بگذارند، تیم ملی نیز عملکرد خوبی خواهد داشت.

درخشان درباره دربی روز یکشنبه 3 آذر گفت: امیدوارم بازی خوبی روز یکشنبه برگزار شود. این بازی هم مثل بسیاری از بازی های دیگر 3 امتیاز دارد و من پرسپولیس را برنده میدان می دانم. اما به دلیل نزدیک بودن دو تیم به هم اختلاف گل زیادی نخواهیم داشت.

این سرمربی در پایان به سوالات متفاوت شاهین جمشیدی مجری برنامه درباره این که آخرین بار کی به سینما یا خرید رفته است و بهترین و ناراحت کننده ترین اتفاقات در زندگی اش چیست، پاسخ داد و یادآور شد: شاید 10 سال بیشتر است که به سینما نرفته‌ام. اما دو هفته گذشته همراه با خانواده به خرید رفتیم. سلامتی را قشنگترین اتفاق زندگی ام می دانم و فقر در بین مردم را ناراحت کننده ترین آن. 

برنامه تلویزیونی «یک فنجان چای» به تهیه کنندگی و با اجرای شاهین جمشیدی شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 11 صبح از شبکه سه سیما روی آنتن می رود. این برنامه همه روزه میزبان یک هنرمند ، ورزشکار وجوان موفق در حوزه علمی و شغلی است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار