امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127327
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این مراسم محمد سرافراز رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به اینکه اقدامات انجام شده در معاونت برون ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این مراسم محمد سرافراز رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به اینکه اقدامات انجام شده در معاونت برون مرزی باید باقوت تداوم پیدا کند، گفت: با توجه به تنوع و کیفیت کارهای انجام شده در معاونت برون مرزی این قبیل کار قابلیت الگوبرداری برای کل سازمان را دارد.
وی در خصوص سوابق دکتر محمد اخگری معاون جدید برون مرزی سازمان صدا و سیما نیز توضیح داد: ایشان از مدیران با سابقه و با تجربه سازمان هستند که کار رسانه ای را معاونت برون مرزی از رادیو آلمانی شروع کرده و پله‌های ترقی را به تدریج پیموده است.
بنا بر این گزارش، محمد اخگری معاون جدید برون مرزی صدا و سیما نیز در این مراسم با اشاره به اقدامات و دستاوردهای ارزنده این معاونت در سالهای گذشته اظهار داشت: باید با تمام توان و بسیج امکانات و استفاده از تجارب نیروی انسانی ضمن حفظ و حراست از میراث گرانبهای آقای دکتر سرافراز بر همچون گذشته در اطلاع رسانی موثر به مخاطبان خارجی کوشا باشیم.
وی با تأکید بر حفظ همدلی و ایجاد هم افزایی در جهت تعالی سازمانی گفت: مسلماً با ایجاد روحیه همدلی و وحدت رویه خواهیم توانست در دنیای رقابتی کنونی رسانه‌ها، جایگاه شبکه‌ها و رسانه‌های برون مرزی را حفظ و ارتقا بخشیم.
اخگری مدیران و کارکنان برون مرزی را جهادگرانی گمنام خواند که توانسته اند با امکانات محدود در مقابل غول‌های رسانه‌ای قدعلم کنند و زبان گویای حقایق مکتب متعالی اسلام و اشاعه دهنده ارزش‌های مناسب انقلاب اسلامی باشند.
معاون جدید برون مرزی در ادامه همچنین بر افزایش کیفیت برنامه های تولیدی شبکه ها نیز تأکید کرد.
براساس همین گزارش درادامه این مراسم در راستای پاسداشت دو دهه خدمات گرانقدر آقای دکتر سرافراز  لوح تقدیری از طرف مدیران و همکاران معاونت برون مرزی به ایشان اهدا شد.
همچنین از طرف ریاست جدید سازمان صدا و سیما حکم انتصاب آقای دکتر محمد اخگری معاون جدید برون مرزی به وی تحویل شد.
دکتر اخگری از مدیران باتجربه و با سابقه صدا و سیما است که پیش از این بعنوان مدیر رادیو آلمانی، مدیر آموزش و مدیرکل رادیوهای اروپا و آمریکا فعالیت کرده است، اخگری همچنین عضو هیئت علمی و رئیس دانشکده تولید دانشگاه صدا و سیما می باشد. وی ضمن تسلط به سابقه ترجمه چندین کتاب را نیز دارد.
از جمله آثار وی کتاب نغمه محمد (ص) است که از اشعار گوته شاعر و نابغه بزرگ آلمانی در مدح حضرت رسول اکرم (ص) است، حدیث نامکرر عشق (سفرنامه تازه مسلمان اروپایی به مکه)، ادبیات فولکلور ایران، ماه برج عصمت (درمدح حضرت معصومه (س)، کتاب شنیداری نویسندگی برای شنیدن و ترجمه کتاب ژورنالیسم رادیویی است که به عنوان کتاب درسی در دانشگاه تدریس می‌شود.
اخگری همچنین مدیریت شبکه بین المللی Press TV  را نیز برعهده گرفت. این شبکه بین المللی با دارا بودن حدود 100 میلیون بازدیدکننده وب سایت اینترنتی در هرماه، نقش مهمی در اطلاع رسانی وقایع بین المللی دارد.
از جمله رسانه های تحت پوشش معاونت برون مرزی صدا و سیما می توان به 33 رادیو به زبان های مختلف و شبکه های بین المللی العالم، الکوثر، سحر، Hispan TV  و شبکه خانوادگی فیلم و سریال Ifilm   اشاره کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها