امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127328
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ علی فرحناک، سیدحمید لاجوردی، محسن آقاحسنی دراین نمایشنامه نقش‌خوانی می‌کنند همچنین زکیه بهبهانی به ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ علی فرحناک، سیدحمید لاجوردی، محسن آقاحسنی دراین نمایشنامه نقش‌خوانی می‌کنند همچنین زکیه بهبهانی به عنوان صحنه‌خوان با گروه احمد سلیمانی همکاری دارد.

«سردار مهر و ماه» نگاهی به داستان حضرت عباس(ع) دارد. آوردن امان نامه از طرف یزید برای او و پس دادن آن است...

احمد سلمیانی درخصوص برگزاری جلسات نمایشنامه‌خوانی در تماشاخانه ایرانشهر معتقد است: این حرکت برای اولین بار در حال شکل‌گیری است و امیدوارم این جلسات به طور مرتب در طول  سال برگزار شود. زیرا بسیاری از نمایشنامه‌های دیده‌نشده یا خوانده نشده را می‌توان به این شکل معرفی کرد.

وی در ادامه، خواستار تداوم این حرکت مثبت شد و اظهار داشت:ایرانشهر فضای مناسبی برای خواندن نمایشنامه دارد؛ و جای چنین جلساتی تاکنون در این مجموعه خالی بوده است. بنابراین امیدوارم برای تداوم این حرکت، منتظر ایام خاصی از سال نباشیم و گونه‌های مختلف نمایشنامه در آن خوانده شود.

جلسات نمایشنامه‌خوانی فرهنگ عاشورای تماشاخانه ایرانشهر از 28 آبان‌ماه تا 4 آذرماه ساعت 17:30 در تالار استاد ناظرزاده برگزار خواهدشد و ورود برای علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها