امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۸:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127329
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شبکه افق سیما در راستای معرفی هر چه بهتر جریانات سیاسی و اجتماعی سال‌های پس از

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شبکه افق سیما در راستای معرفی هر چه بهتر جریانات سیاسی و اجتماعی سال‌های پس از انقلاب اقدام به تولید مجموعه «شاهد عینی» کرده است.

این مجموعه در هر قسمت به گفت وگوی مستقیم و اختصاصی با یکی از شخصیت های تاثیرگذار و حاضر در صحنه های مختلف انقلاب و پس از آن می پردازد تا مخاطب، بدون واسطه با جریاناتی که در آن سال ها و نیز اخیراً رخ داده اند آشنا شود.

این هفته شاهد عینی به سراغ محمد حسین صفارهرندی، وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی و از جمله شخصیت‌های صاحب نظر در امور سیاسی و اجتماعی رفته است.

از جمله محورهای گفت وگو با صفارهرندی در این قسمت از شاهد عینی می توان به تحلیل رای مردم در انتخابات 2 خرداد 76 و جریان شناسی نیروهای انقلاب تا پیش از 76 اشاره کرد.

قاسم اورنگی تهیه کننده و کارگردان مجموعه شاهد عینی است که قرار است این هفته ساعت 19 روز پنجشنبه 29 آبان و تکرار آن ساعت 17 روز جمعه 30 آبان از شبکه افق به نمایش درآید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها