امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۸:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127357
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۵
تعداد بازدید: 31
به‌گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون) محمدرضا نعمت‌زاده در حاشیه بازدید از دهمین نمایشگاه بین‌المللی ...

به‌گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون) محمدرضا نعمت‌زاده در حاشیه بازدید از دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران، در جمع خبرنگاران گفت: اغلب تجهیزات صنعت آب ازقبیل انواع لوله و اتصال‌ها در کشور تولید می‌شود.

وی افزود: به‌جز برخی تجهیزات کنترلی صنعت آب و فاضلاب که وارد کشور می‌شود، مابقی تجهیزات در کشور به تولید داخل رسیده است.

وی با اشاره به لزوم صرفه‌جویی در مصرف آب، آبیاری تحت فشار و کشاورزی مکانیزه را با توجه به محدودیت‌های آبی به نفع کشور دانست و گفت: بخش آب همواره در خدمت توسعه کشاورزی و صنعت قرار داشته است.

وی همچنین با اشاره به دستاوردهای ارایه‌شده در دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب، اظهار داشت: ایران در صنعت آب به‌ویژه ساخت تجهیزات مربوط به این صنعت و مواد پلیمری پیشرفت‌های خوبی داشته و این نمایشگاه درمقایسه با دوره پیشین از نظر کمی و کیفی رشد قابل‌توجهی داشته است.

وی سهم صنعت در تولید ناخالص ملی را 20 درصد عنوان کرد و گفت: ما در تلاش هستیم که سهم صنعت را در تولید ناخالص ملی تا چشم‌انداز 1404 به 25 درصد افزایش دهیم.

وی خاطرنشان کرد: دولت از صنایع حمایت‌های لازم را انجام می‌دهد و در جهت رفع موانع تولید برنامه‌ریزی‌های خوبی انجام داده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها