امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127375
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۰۵
تعداد بازدید: 123
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از جنوب استان تهران، سردار ‌حسین همدانی لحظاتی پیش در حاشیه یادواره 4 هزار شهید تدارکات پشتیبانی و دومین

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از جنوب استان تهران، سردار ‌حسین همدانی لحظاتی پیش در حاشیه یادواره 4 هزار شهید تدارکات پشتیبانی و دومین یادواره 100 شهید تدارکات و پشتیبانی سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) که با حضور علی نصیری فرمانده سپاه حضرت سیدالهشدا(ع) استان تهران و جمعی از فرماندهان و یادگاران 8 سال دفاع مقدس که در سالن دعای ندبه گلزار شهدای بهشت زهرا برگزار شد، در پاسخ به خبرنگاران در ارتباط با ادعای دروغین آمریکا مبنی بر مقابله با داعش، اظهار داشت: آمریکایی‌ها که برای مقابله با داعش به سوریه و عراق آمده بودند در طول حضورشان آنها یک نفر از نیروهای داعش را نکشتند. آنها از قبل به نیروهای داعش اطلاع داده بودند که در این منطقه حضور می‌یابند.

وی داعش را پیاده‌نظام آمریکا دانست و گفت: همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند، دشمنان اسلام با جوانان اسلام و پول امت اسلام فتنه ایجاد کردند.

جانشین قرارگاه امام حسین(ع) بیان داشت: آمریکایی‌ها در این دو حرکتی که در سوریه و عراق انجام دادند، در یک جایی که خود نیروهای تکفیری در محاصره مانده بودند و داشت کارشان تمام می‌شد، همین آمریکایی‌ها کمک کردند و در منطقه باریزیه که عملیات انجام شده بود، آمریکایی‌ها به داعش آذوقه، مهمات و امکانات دادند و همه این ادله حکایت از آن دارد که داعش پیاده‌نظام آمریکا است.

وی عنوان کرد: آمریکایی‌ها برای اینکه در اذعان عمومی خود را تبرئه کنند ژست مقابله با داعش را به خود گرفتند.

جانشین قرارگاه امام حسین(ع) در پاسخ به خبرنگاری در ارتباط با عینیت یافتن اقتصاد مقاومتی در کشور خاطرنشان کرد: متاسفانه هنوز این مهم محقق نشده است، برخی مسئولان هنوز به طور قطع و یقین به این باور نرسیده‌اند و تا یقین پیدا نکنند این مهم محقق نمی‌شود.

همدانی در پایان با تاکید بر اینکه متولیان اقتصادی کشور باید اقتصاد مقاومتی را به طور کامل باور کنند، تصریح کرد: امام خمینی(ره) فرمودند هر کاری را که باور کنید، محقق می‌شود و امیدواریم مسئولان ذیربط این مهم را به طور کامل باور کرده و شاهد تحقق سیاست‌ها و راهبردهای اقتصاد مقاومتی در کشور باشند.
انتهای پیام/2462/ش30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها