امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127385
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۰۸
تعداد بازدید: 41
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، علی جنتی صبح امروز در دیدار با آیت‌الله محمدعلی گرامی با اشاره به اینکه مشکل اشتغال، یکی از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، علی جنتی صبح امروز در دیدار با آیت‌الله محمدعلی گرامی با اشاره به اینکه مشکل اشتغال، یکی از مشکلات اصلی مردم به ویژه جوانان است، اظهار کرد: در مراجعات حضوری مردم و دیدار با مسئولان این موضوع به عنوان بیشترین مشکل مطرح می‌شود و دولت به دنبال ایجاد فرصت‌های اشتغال در کشور است.

وی با اشاره به گسترش روزافزون اسلام و مکتب تشیع در تمام دنیا بیان کرد: امروز شاهدیم اسلام و تشیع تا عمق کشورهای اروپایی و آفریقایی نفوذ کرده و این امر برای ما موجب امیدواری است.

وزیر ارشاد در ادامه به ارائه گزارشی محرمانه از وضعیت فرهنگی کشور پرداخت و از علما و مراجع تقلید درخواست راهنمایی و ارشاد کرد.

آیت‌الله محمد‌علی گرامی نیز با تاکید بر اینکه همگی باید جاذبه داشته باشیم، بیان کرد: باید به گونه‌ای عمل کرد که جوانان از دین فراری نشوند.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران دغدغه دین دارند، بیان کرد: اگر می‌خواهید عظمت دین در میان این مردم را درک کنید باید به مجالس عزاداری محرم و صفر و شب‌های قدر و سایر مراسم مذهبی نگاه کنید.

استاد برجسته حوزه علمیه قم در پایان ضمن ابراز رضایت از عملکرد دولت تدبیر و امید خاطرنشان کرد: این دولت تا حد زیادی در بخش‌های مختلف عملکرد مناسبی داشته و امیدواریم این روند همچنان ادامه یابد.
انتهای پیام/78009/ط30/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها