امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127388
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۰۸
تعداد بازدید: 9
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «لیندا بلینگهام » در آخرین سال عمرش اقدام به نگارش کتابی با عنوان «چیزهایی که در حال مرگ به شما می ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «لیندا بلینگهام » در آخرین سال عمرش اقدام به نگارش کتابی با عنوان «چیزهایی که در حال مرگ به شما می گویم» کرده بود. این کتاب در 9 اکتبر 2014 وارد بازار شد و 10 روز بعد لیندا چشم از جهان فروبست.

این کتاب یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های بریتانیا است و پیش بینی می‌شود که در شب کریسمس، پرفروش ترین کتاب معرفی شود.

«لیندا بلینگهام»مجری و تهیه کننده تلویزیونی بود که در سن 66 سالگی بر اثر ابتلا به سرطان روده بزرگ از پای درآمد. وی در صفحات نخست کتابش اینگونه آورده است: در حالی این کتاب را می نویسم که پس از تشخیص در اولین کولونوسکوپی حدود یکسال پیش نشان از وجود 3 تومور بوده  و می دانم بزودی مرا از پای درخواهد آورد.

«لیندا» دو اثر مکتوب از خود بر جای گذاشت . اولیین کتاب وی در سال 2010 به نام «گمشده و پیدا شده» با موضوع داستانی از زندگی و کار خود به چاپ رسید و دومین اثرش به نام «چیزهایی که در حال مرگ به شما می گویم» فقط چند هفته قبل از مرگش به چاپ رسید.

به نقل از ناشر کتاب، تاکنون 115 هزار نسخه از کتاب بصورت بصورت چاپی و 50 هزار نسخه الکترونیک به فروش رسیده است .

رهبر حزب کارگر و وزیر امور خارجه بریتانیا در مراسم تدفین وی ادای احترام کردند که نشان از محبوبیت واهمیت او برای مردم داشت.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها