امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۴:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127407
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۱۰
تعداد بازدید: 39
بهروز نعمتی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به معرفی محمد فرهادی، از سوی دولت به عنوان پنجمین وزیر پیشنهادی علوم اظهار کرد: ...

بهروز نعمتی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به معرفی محمد فرهادی، از سوی دولت به عنوان پنجمین وزیر پیشنهادی علوم اظهار کرد: پیش‌بینی من این است که این گزینه پیشنهادی، با قاطعیت رأی اعتماد نمایندگان را کسب خواهد کرد.

وی با بیان اینکه مجلس همواره بر اساس حجت شرعی و قانونی خود عمل می‌کند، اظهار کرد: مجلس با قدرت در راستای انجام وظیفه خود اقدام می‌کند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، حفظ مصالح نظام مقدس جمهوری اسلامی را اوجب واجبات دانست و با بیان اینکه فتنه 88 با تدبیر مقام معظم رهبری به تاریخ پیوست، جنبش سبز را ادامه انقلاب مخملی عنوان کرد و افزود: فتنه قصد داشت تیشه به ریشه نظام بزند اما با تدبیر رهبری ناکام ماند، خیلی‌ها در فتنه دستشان رو شد.

وی از حق رئیس جمهور برای معرفی وزیر پیشنهادی دلخواه خود به مجلس سخن گفت و با اشاره به عدم حضور رئیس جمهور در جلسه دفاع فرجی دانا به عنوان یکی از اشتباهات دولت، اظهار کرد: این مجلس رویکرد بسیار مناسبی داشته است.

نعمتی که نائب رئیس فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی است، در ادامه با اشاره به اینکه این فراکسیون روز یک‌شنبه آتی با حضور محمد فرهادی تشکیل جلسه خواهد داد، هدف از برگزاری این جلسه را جمع‌بندی و دریافت نظرات اعضای فراکسیون در خصوص پنجمین وزیر پیشنهادی دولت یازدهم عنوان کرد.

انتهای پیام/89034/ط20/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها