امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۶:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127421
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بر اساس گزارش حوزه جذب و مشارکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات در راستای تحقق اهداف ستاد و آماده ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بر اساس گزارش حوزه جذب و مشارکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات در راستای تحقق اهداف ستاد و آماده سازی زمینه جهت مشارکت حداکثری دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در تکمیل بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه تلاش‌های متعددی صورت گرفته است که از طریق برنامه ریزی و بررسی راهکارها و شیوه های متنوع و آسیب شناسی عوامل مختلف، ارتقاء جذب نذورات مردمی را رقم زده است.

از جمله این فعالیت‌ها اطلاع رسانی گسترده، فرهنگ سازی مناسب و نیز برقراری ارتباط محکم و ارائه گزارش های منظم به مراجع محترم عظام و بهره مندی از راهنمایی‌های ایشان، با هدف تقویت و تحکیم فرهنگ شیعه و همکاری است.

بنابراین گزارش، تعامل با ائمه جمعه و نمایندگان ولی فقیه در کلیه استان‌ها برای اشاعه فرهنگ نیکوی بازسازی اعتاب مقدسه و فعال نمودن ستاد بازسازی عتبات در کلیه استان‌ها و شهرستان‌ها از سایر اقدامات انجام شده در این مورد است.

همچنین ایجاد دفتر ستاد بازسازی عتبات عالیات در وزارتخانه‌ها و مؤسسات دولتی، برقراری ارتباط با صنوف، تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد و شناسائی و جذب متبرعین خاص، راه اندازی واحد امور روحانیون در ستادهای استانی و شهرستانی نقش موثری در شکل گیری این رشد مشارکت عمومی داشته است.

از سویی دیگر عقد تفاهمنامه همکاری در راستای جذب نذورات مردمی و استفاده از پتانسیل بانکداری الکترونیک به همراه ارائه گزارشات منظم از روند جذب نذورات و کمک ها و پیشرفت پروژه‌های در دست اقدام به دولت و مجلس در کنار ارزیابی فعالیت استانها بر حسب عملکرد سالانه از دلایل دیگر موثر در این زمینه به حساب می آید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها