امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127427
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، محمود تولایی در نشست بررسی طرح تشکیل سازمان نظام زیست فناوری گفت: بسیج متعلق به همه مردم و آنهایی است که دغدغه ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، محمود تولایی در نشست بررسی طرح تشکیل سازمان نظام زیست فناوری گفت: بسیج متعلق به همه مردم و آنهایی است که دغدغه نظام را دارند و از بیرون از کشور، بسیج را به عنوان کل کشور می‌بینند.

وی ادامه داد: بسیج مجموعه مردم را دارد و کانال ارتباطی بین مجلس، دولت، رهبری و مردم است هر کسی حرفی برای ارتقای نظام دار،د بسیج فرصت مناسبی است که می‌تواند این حرف‌ها را به گوش مسئولان برساند.

رئیس سازمان بسیج علمی کشور افزود: بسیج متعلق به کل نظام است و دغدغه‌های سیاسی آن فقط شامل حفظ نظام می‌شود و با اشخاص تعلق خاصی ندارد.

تولایی گفت: در دهه پیشرفت و عدالت قرار داریم و به گفته رهبری اگر امنیت و اقتدار می‌خواهیم مسیر آن علم و فناوری است و نمود آن در شرکت‌های دانش‌بنیاد است؛ این در حالی است که 20 هزار شرکت دانش‌بنیان هدفگذاری شده اما فقط یک بیستم آنها مورد تأیید است.

وی تصریح کرد: رفع این فاصله همت می‌طلبد و باید آسیب‌شناسی شود تا ببینیم سهم ما بیوتکنولوژی‌ها در این آمار چقدر است و چرا نمی‌توانیم در عرصه به نتیجه برسیم؛ به نظر می‌رسد دلیل آن این باشد که تضمین حقوقی برای مصرف‌کننده، محقق و تولیدکننده نداریم.

رئیس سازمان بسیج علمی کشور ادامه داد: با این وجود هر کس حرف مؤثری برای نظام دارد اما حرفش شنیده نمی‌شود می‌تواند از واحدهای تخصصی بسیج که در رشته‌های مختلف وجود دارد و از مشاوران آن بهره‌مند شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها