امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۲۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127433
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 57
نعمت‌الله ترکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره حل مشکلات مربوط به فاضلاب استان تهران گفت: 9 هزار کیلومتر لوله‌کشی فاضلاب برای استان تهران ...

نعمت‌الله ترکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره حل مشکلات مربوط به فاضلاب استان تهران گفت: 9 هزار کیلومتر لوله‌کشی فاضلاب برای استان تهران نیاز است که تا به امروز 60 درصد از این نیاز محقق شده که بر اساس نظرات مدیرکل آبفای استان تهران با بودجه اختصاص یافته شده در این خصوص نمی‌توان باقیمانده این بخش را تأمین کرد.

وی ادامه داد: برای این اقدام قرار است طی تفاهمنامه‌ای با شهرداری، زمینی که متعلق به آبفای استان تهران است تغییر کاربری داده شود تا از محل فروش آن در تأمین نیاز مالی بهبود فاضلاب استان اقدام کرد که بر اساس کارشناسی‌های انجام شده تا 5 سال آینده مشکل فاضلاب تهران حل می‌شود.

معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استانداری تهران یادآور شد: رفع مشکلات تسویه‌خانه‌های پردیس، بومهن، شمیران، اسلامشهر و شهر ری نیز ‌آغاز شده است و در منطقه پردیس 85 درصد پیشرفت داشته‌ایم.

ترکی در خصوص رفع بخشی از مشکلات آب شرب تهران نیز اشاره کرد و گفت: برای انتقال آب سد ماملو به تهران 15 میلیارد تومان اختصاص یافته است که قرار است تا 20 روز آینده مشکل انتقال آب سد نیز مرتفع شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها