امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۶:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127494
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۱۰
تعداد بازدید: 19
علی بیانی دبیر دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: ما شاهد بودیم که بعد از استیضاح ...

علی بیانی دبیر دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: ما شاهد بودیم که بعد از استیضاح فرجی دانا وزیر سابق علوم، درباره گزینه‌های مطرح شده برای این وزارتخانه ابهامات زیادی وجود داشت که مجلس نیز با عدم رای اعتماد به آنان به وظیفه‌اش عمل کرد.

وی افزود: استیضاح فرجی‌دانا وزیر سابق علوم چارچوب‌های وزارت علوم را مشخص کرد و حجت را برای دیگر گزینه‌های وزارت علوم تمام کرد.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: گزینه پیشنهادی وزارت علوم باید بداند که فتنه خط قرمز نظام و جامعه دانشگاهی است که هم خود و هم منصوبین از جانب وی باید به این خطوط توجه کنند.

دبیر دفتر تحکیم وحدت تصریح کرد: دور نگه داشتن جریانات حاشیه‌ای و احزاب سیاسی از دانشگاه‌ها انتظاری است که جامعه دانشگاهی از وزیر جدید علوم دارد. پایبندی به قانون نیز از جمله دیگر مطالبات ما است. از اینکه خلاف قانون اعلام کنند عده‌ای بورسیه غیرقانونی شده‌اند و با آبروی دانشجویان بازی کنند.

بیانی در پایان خاطرنشان کرد: عدم ثبات مدیریت در وزارت علوم باعث شده است که برنامه‌ریزی درستی برای پیشرفت علمی نداشته باشیم. ما برای حفظ پیشرفت علمی کشور نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و استفاده از ظرفیت نخبگان هستیم تا بتوانیم طبق منویات مقام معظم رهبری بر سرعت پیشرفت علمی بیفزاییم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها