امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۲۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127498
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 111
به گزارش پایگاه خبری،مهدوی پیروان موعود؛ سردار احمد ذوالقدرجانشین فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در مراسم تجدید میثاق با امام راحل ...

به گزارش پایگاه خبری،مهدوی پیروان موعود؛ سردار احمد ذوالقدرجانشین فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در مراسم تجدید میثاق با امام راحل (ره) که صبح امروز در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزارشد با اشاره به اینکه انسان ها ارزشمندترین سرمایه دنیا محسوب می شوند،عنوان کرد: نیروی انسانی سرمایه اصلی دنیا است و زمانی که این سرمایه بزرگ با جوانی همراه شود عاملی برای شتاب علمی واختراعات و همچنین ساختن تمدن بشری می شود

به گزارش پایگاه خبری،مهدوی پیروان موعود؛ سردار احمد ذوالقدرجانشین فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در مراسم تجدید میثاق با امام راحل (ره) که صبح امروز در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزارشد با اشاره به اینکه انسان ها ارزشمندترین سرمایه دنیا محسوب می شوند،عنوان کرد: نیروی انسانی سرمایه اصلی دنیا است و زمانی که این سرمایه بزرگ با جوانی همراه شود عاملی برای شتاب علمی واختراعات و همچنین ساختن تمدن بشری می شود.

وی با بیان اینکه اگر این جوانی و سرمایه انسانی با مکتب و خدا همراه شود دیگر در دنیا نظیری ندارد افزود: امام خمینی(ره) در سال 58 و 11 ماه قبل از آغاز جنگ تحمیلی احتمال تجاوز نظامی و همچنین فرمان تشکیل ارتش بیست میلیونی برای دفاع را به مردم دادند.

 جانشین فرمانده سپاه تهران با بیان اینکه امروز بسیج همه دنیا را فرا گرفته است، اظهار داشت: بسیج منحصرا مربوط به کشور ایران نمی شود چرا که به شهادت تاریخ میگویم که امروز کشورهای مسلمان و غیرمسلمان از آمریکای جنوبی تا آفریقا و کشورهای همسایه خواهان فراگیری مدل بسیج هستند.

ذوالقدر در ادامه یادآور شد: حضور امروز ما در حرم امام خمینی (ره) به منظور بیعت مجدد با آرمان های امام نیست چرا که ما بیعت را نشکاندیم که بخواهیم دوباره تجدید بیعت کنیم؛ حضور ما یاد وذکر و تجدید میثاق با آرمان های امام (ره) و شهدا است.

وی گفت: حرم و گنبد و گلدسته امام خمینی (ره) از جمله نمادهای جمهوری اسلامی و انقلاب است که این نماد به نیروی انسانی انرژی می دهد و باعث پیشرفت آن ها می شود.

جانشین فرمانده سپاه تهران با اشاره به اینکه ما باید اندیشه ها و ایده های امام زمان (عج) را دنبال کنیم، افزود: آن هایی که امروز سلاح به دست گرفته و نام مجاهد به خود گرفتند در اصل زاده آمریکایی ها و رزق و روزی خور آنها هستند و امام راحل هم به ما فرمودند که مراقب اسلام اسلام آمریکایی باشید.

ذوالقدر با بیان اینکه حدود 2 میلیون بسیجی درتهران وجود دارد، عنوان کرد: هفته بسیج فرصتی برای ارائه اندیشه ها و کارکردهایی برای جذب نیروی انسانی جدید است؛ باید به جایی برسیم که همه مرد تهران به غیر از آن هایی که صلاحیت اش را ندارند بسیجی شوند.

در این مراسم فرماندهان و بسیجیان سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ با ادای احترام، قرائت فاتحه و اهدای تاج گل به ضریح مطهر حضرت امام خمینی(ره)، وفاداری مجدد خود را به رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام کردند.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها