امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127504
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۷
تعداد بازدید: 20
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «آکپو» انجمن افسران پلیس انگلیس از بروز بحران بیکاری پس از کاهش بودجه مصارف عمومی در سال ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «آکپو» انجمن افسران پلیس انگلیس از بروز بحران بیکاری پس از کاهش بودجه مصارف عمومی در سال 2015، ابراز نگرانی کرده است.

«سر هیو اورد» رئیس انجمن افسران رئیس پلیس (آکپو) می‌گوید پیش‌بینی‌های رسمی از آسیب بسیار بیشتری به خط مقدم پلیس کشور در پی کاهش 20 درصدی بودجه وزارت کشور، خبر می‌دهد.

بنا بر برآورد آکپو، خروج 34 هزار نفر از مجموع 205 هزار نیروی پلیس، طی سه سال، می‌تواند دلیل خوبی برای توجه بیشتر در این حوزه به شمار رود و این به معنی بیکار شدن دستکم یک ششم نیروی پلیس انگلستان خواهد بود.

«جک دورمی» سخنگوی پلیس حزب کارگر در این باره گفت «این بزرگترین کاهش بودجه خدمات پلیس در اروپا خواهد بود.» وی همچنین افزود «چنین کاهش بودجه شدیدی در بدترین زمان ممکن اتفاق میافتد، درست زمانی که درخواست خدمات از پلیس برای رویارویی با استثمار جنسی کودکان، مبارزه با افزایش تقلب و جرایم آنلاین که به تهدید برای امنیت ملی ما بدل شده، روز به روز در حال افزایش است.»

با اینکه پیش ازین پلیس کاهش بودجه 20 درصدی را، پس از انتخابات سراسری ماه می سال آینده انتظار می‌کشید ولی به نوشته روزنامه «گاردین»، یکی از مقامات ارشد وزارت کشور به طور خصوصی به پلیس انگلیس و ولز گفته است که آنها باید برای کاهش بودجه 25 درصدی پلیس، پس از انتخابات سراسری آماده باشند.

«ترزا می» وزیر کشور انگلستان، پیش از این در ماه سپتامبر، به نیروهای پلیس درباره روند سه ساله کاهش بودجه پس از انتخابات سراسری پیش رو هشدار داده بود ولی به میزان کاهش بودجه اشاره‌ای نکرده بود.

وزرای انگلیسی در حال حاضر اذعان دارند که پس از انتخابات سراسری ماه می 2015، جدای از اینکه برنده چه حزبی باشد، کاهش عمیق‌تر بودجه دپارتمان مورد نیاز خواهد بود. دلیل این امر کسری بودجه کشور عنوان شده است.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار