امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۶:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127518
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۲۳
تعداد بازدید: 176
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگری فارس، مردم بحرین امروز به منظور اعلام مخالفت خود با انتخابات فرمایشی رژیم آل خلیفه و مشارکت در تعیین سرنوشت ...

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگری فارس، مردم بحرین امروز به منظور اعلام مخالفت خود با انتخابات فرمایشی رژیم آل خلیفه و مشارکت در تعیین سرنوشت خود، در انتخابات «همه پرسی مردمی» که توسط مخالفان نظام برگزار می‌شود، به

پای صندوق‌های رأی رفتند.

حوزه‌های اخذ رأی، جمعه (امروز) در شهرهای مختلف بحرین درهای خود را به روی رأی دهندگان و شرکت کنندگان در همه پرسی عمومی بحرین باز کردند.

صفحه «انقلاب 14 فوریه» در شبکه اجتماعی توئیتر با اعلام این خبر تاکید کرد که خیلی عظیمی از مردم شهر الدراز با حضور در حوزه‌های اخذ رأی، به تعین سرنوشت خود پاسخ آری گفتند. حضور مردم الداز در پای صندوق‌های رأی گسترده توصیف شده است.

أهالی شهرک‌های الدیه و الدراز بعد از اتمام نماز جمعه به پای صندوق‌های رأی رفتند. مردم الدیه با برگزاری راهپیمایی گسترده پلاکارد تحریم انتخابات آل خلیفه و آری گفتن به همه پرسی مردم را بالای سر برافراشتند.

فعالان فضای مجازی بحرینی از پرواز بالگردها بر فراز برخی از حوزه‌های اخذ رأی خبر دادند. جمعیت العمل الاسلامی بحرین نیز از شهروندان این کشور خواست که به انتشار گسترده نیروهای امنیتی و مزدوران لباس شخصی رژیم حاکم هیچ اهمتی ندهند.

مردم بحرین در داخل و خارج کشور با شرکت در این همه پرسی که قرار است امروز و فردا 30 آبان و 1 آذر به مدت دو روز برگزار شود، به این سؤال پاسخ می‎دهند که «آیا مایلید سرنوشت خود را با انتخاب یک نظام سیاسی جدید زیر نظر سازمان ملل متحد تعیین کنید؟».

کمیته مستقل همه ‌پرسی در بحرین تاکید کرده است که همه اقدامات لازم را برای جمع آوری آرای شرکت کنندگان در همه پرسی انجام داده است.

شهروندان بحرینی طی چند روز گذشته همچنین با برگزاری تظاهرات گسترده در مناطق مختلف این کشور بر آمادگی خود برای شرکت در همه پرسی مردمی و تاریخی ماه جاری میلادی تاکید کرده‌اند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها