امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127532
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «مرضیه افخم» سخنگوی وزارت خارجه روز جمعه گزارش‌های منتشر شده از سوی منابع غربی در مورد ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «مرضیه افخم» سخنگوی وزارت خارجه روز جمعه گزارش‌های منتشر شده از سوی منابع غربی در مورد ارائه پیشنهاد جدید به ایران در مذاکرات هسته‌ای را رد کرده و آن را خبرسازی خواند.
سخنگوی وزارت خارجه خبرسازی‌ها مبنی بر ارائه طرح و پیشنهاد جدید کشورهای ٥+١ به ایران و پردازش‌های پیرامون آن را بی اساس خواند و ضمن تکذیب این موضوع اظهارداشت: «در سه روز گذشته مذاکرات فشرده و متعدد دو جانبه و چندجانبه بر اساس طرح‌ها و ابتکارات متعدد تیم مذاکره کننده إیرانی که آخرین آن‌ها در مسقط پیشنهاد گردید، انجام شده و مذاکرات درسطوح مختلف کارشناسی و سیاسی ادامه دارد و هیچگونه طرح جدیدی از طرف کشورهای ٥+١ ارایه نشده است.»
پیش از این برخی منافع خبری از جمله ایتارتاس و رویترز مدعی ارائه طرح جدیدی به ایران و تشریح نحوه لغو تحریم‌های شده بودند. پایگاه خبری وردویو هم نوشته بود که مذاکرات تا ماه اسفند تمدید می‌شود (اینجا).
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها