امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127556
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
حسن سرخوش در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، گفت: از ساعت 9 صبح امروز مرحله جدید ثبت‌نام‌های عمره مفرده آغاز می‌شود و اولویت‌های یک تا 350 در ...

حسن سرخوش در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، گفت: از ساعت 9 صبح امروز مرحله جدید ثبت‌نام‌های عمره مفرده آغاز می‌شود و اولویت‌های یک تا 350 در استان‌های تهران، قم، البرز، قزوین و فارس می‌توانند با مراجعه به سایت www. fakher.haj.ir ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

وی ادامه داد: فردا و پس فردا نیز متقاضیان در سایر استان‌ها می‌توانند بر اساس اعلام سازمان حج و زیارت به این سایت مراجعه و ثبت‌نام خود را انجام دهند.

مدیر کل برنامه‌ریزی و پذیرش سازمان حج کرد: اولویت‌های یک تا 350 در هر استان از زمان آغاز ثبت‌نام تا 72 ساعت فرصت دارند برای ثبت‌نام اقدام کنند در غیر این صورت ظرفیت خالی گروه‌ها از ادامه اولویت‌ها تکمیل خواهد شد و ممکن است تا اولویت‌های 400 و حتی بالاتر نیز در صورت عدم تکمیل کاروان‌ها برای ثبت‌نام اعلام شوند.

سرخوش افزود: اعزام این دوره از زائران از 13 آذر ماه آغاز و تا 20 اسفند ادامه خواهد داشت و ثبت‌نام‌های دور دوم که عید نوروز را نیز شامل می‌شود از اواخر بهمن آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پیش از این رئیس سازمان حج و زیارت از افزایش 7 درصدی قیمت‌های سفرهای عمره مفرده خبر داده و گفته بود میانگین افزایش قیمت عمره حدود 7 درصد است که مبلغ آن برای پایین‌ترین گروه قیمتی که یک میلیون و 760 هزار تومان است در حدود صد هزار تومان و برای بالاترین گروه قیمتی که دو میلیون و 760 هزار تومان است حدود 200 هزار تومان خواهد بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها