امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127557
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
حجت‌الاسلام والمسلمین سید علی محمد بزرگواری،  عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان ...

حجت‌الاسلام والمسلمین سید علی محمد بزرگواری،  عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; < /a>، در خصوص واگذاری مدارس دولتی به مؤسسان مدارس غیردولتی اظهارداشت: بنده با واگذاری مدارس دولتی ضعیف به غیر دولتی موافق هستم؛ اما با واگذاری‌ مدارس نمونه دولتی به غیر دولتی مخالفم.

وی در خصوص استخدام مربیان پیش‌دبستانی یادآور شد: بنده موافق استخدام مربیان و نیروهای نهضتی هستم؛ چرا که آنها سالها زحمت کشیدند و با بیکاری موجود اگر جذب نشوند بر بیکاری‌ها می‌افزاییم.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس خاطرنشان کرد: بیشترین بودجه در آموزش و پرورش وجود دارد و تمام دستگاه‌ها یکطرف و آموزش و پرورش یکطرف؛ ما در جریان بحث بودجه هستیم اما خانواده آموزش و پرورش زیاد شده است و در برابر 12 میلیون دانش‌آموز قریب 2 میلیون کارمند و خدمتگذار را داریم.

وی افزود: قبلاً 18 میلیون دانش‌آموز بود و یک میلیون کارمند و معلم بودند؛ با واگذاری مدارس ضعیف دولتی به غیر دولتی موافق هستم و بخش خصوصی می‌تواند با گرفتن پول سر و سامانی به آن بدهد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

آخرین اخبار
پربازدید ها