امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۱۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127564
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
همایون هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اینکه در ماه‌های آتی تا پایان سال 93 برنامه‌های دیگر ...

همایون هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اینکه در ماه‌های آتی تا پایان سال 93 برنامه‌های دیگر بهزیستی برای جامعه هدف برگزار خواهد شد، اظهار داشت: این برنامه‌ها در حوزه‌های مختلف از جمله تأمین تجهیزات، واگذاری مسکن و ارائه خدمات حمایتی خواهد بود.

وی تصریح کرد: ابتدای سال 93 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امسال را در سازمان بهزیستی سال تحول در سازمان نامید که خوشبختانه توانستیم با استفاده از ظرفیت سازمانی به جایگاه خوبی دست پیدا کنیم.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به افزایش مشارکت‌های مردمی در این سازمان گفت: با تدابیر اتخاذشده، میزان مشارکت‌ها و همچنین تعداد خیرین در سازمان افزایش یافته است و هم‌اینک اقدامات خوبی برای حمایت از مددجویان این سازمان انجام می‌شود.

هاشمی با اشاره به ساخت چند شیرخوارگاه جدید در کشور گفت: این شیرخوارگاه‌ها با حمایت خیرین در سطح کشور در حال ساخت است که از آن جمله می‌توان به شیرخوارگاه ایلام و شیرخوارگاه شبیر اشاره کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها