امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127565
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
سیدغلامرضا کاظمی‌دینان در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره حذف مطبوعات از سبد هزینه‌‌های خانوار اظهار داشت: این امر می‌تواند ناشی از علل مختلفی ...

سیدغلامرضا کاظمی‌دینان در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره حذف مطبوعات از سبد هزینه‌‌های خانوار اظهار داشت: این امر می‌تواند ناشی از علل مختلفی باشد که گسترش وسایل ارتباطی دیجیتالی از جمله این علل است.

کارشناس علوم ارتباطات در ادامه همچنین دسترسی آسان به اینترنت را دیگر علت حذف مطبوعات از سبد هزینه‌های خانوار عنوان کرد و بیان داشت: در این میان و بروز چنین شرایطی نقش اهالی و صاحبان مطبوعات انکارناپذیر است.

کاظمی‌دینان گفت: متاسفانه برخی از مطبوعات کشور به دلیل عدم اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف منجر به دوری مخاطبان از روزنامه‌خوانی شدند و این امر توسط مخاطبان به تمامی مطبوعات تعمیم داده شد.

عضو کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد یادآور شد: هم‌اکنون دسته‌ای مطبوعات آنچه که خودشان مدنظر دارند به مخاطبان عرضه می‌کنند و توجه‌ای به افکار عمومی ندارند.

به گفته این کارشناس استاد و کارشناس علوم ارتباطات؛ به همین سبب و به دنبال بی‌توجهی خانواده مطبوعات به این مهم، مردم و مخاطبان از این دسته از رسانه‌ها رویگردان شدند.

کاظمی دینان خاطرنشان کرد: وظیفه رسانه‌ها و مطبوعات ایجاد تشنج در جامعه نیست بلکه وظیفه‌ آنها اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها