امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127567
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 69
فریبا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد و اظهار داشت: از اواخر وقت امروز یک سامانه بارشی جدید از سمت ...

فریبا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد و اظهار داشت: از اواخر وقت امروز یک سامانه بارشی جدید از سمت نوار غربی وارد کشور می‌شود و بر همین اساس بارندگی‌ها در برخی مناطق کشور آغاز می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه افزود: با ورود این موج بارشی به تدریج ناپایداری‌های جوی در کلانشهر تهران آغاز خواهد شد به طوری‌که روز آینده و در برخی ساعات شاهد بارش پراکنده همراه با رگبار و رعد و برق در تهران خواهیم شد.

وی با بیان اینکه آسمان تهران امروز در پاره‌ای از نقاط شاهد غبار محلی خواهد داشت، ابراز داشت: بیشینه دمای هوای امروز و فردای این کلانشهر به ترتیب 16 و 14 درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود و کمینه دمای هوای صبح فردای تهران 7درجه سانتی‌گراد خواهد بود.

گودرزی با بیان اینکه دمای هوای تهران در روز آینده دو درجه سانتی‌گراد کاهش می‌یابد، گفت: ناپایداری‌های جوی از امروز در تهران آغاز می‌شود و طی روز یکشنبه هفته پیش‌رو نیز انتظار می‌رود بارش پراکنده باران در این کلانشهر رخ دهد ضمن آنکه در ارتفاعات پایتخت شاهد بارش برف باشیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها